Аристократичне Полісся

Вартість туру – 1080 гривень з дитини

Невеличке поселення Верхівня, яке пам’ятає звуки любові класика Оноре де Бальзака до власниці тих маєтків Евеліни Ганської. Саме тут ви зможете відчути всю глибину 17-ти річного роману французького міщанина і польської шляхтянки.

В Андрушівці до вашої уваги палац-садиба Бержинських-Терещенків збудований у XIX ст.. у стилі французького неоренесансну, що належав цукровому магнату,меценату та засновнику династії Терещенків – Артему Терещенку.

У селі Червоне ви матимете нагоду побачити неоготичний триповерховий палац (XIX ст.)з восьмибічною вежею на головному фасаді та двома чотирибічними на бічних фасадах. Будівництво було здійснено на замовлення польського шляхтича Адольфа Грохольського, після смерті якого село і палац були продані сину Артема Терещенка Миколі. Саме тут розпочалась історія українського літакобудування, що пов’язана з ім’ям авіаконструктора Федора Терещенка, який в палаці розмістив свою майстерню.

Далі нас чекає місто чотирьох культур – Бердичів. З давніх давен тут проживають українці, поляки, євреї, росіяни. Також воно вважається неофіційною єврейською столицею, адже у XIX ст. 85% населення становили євреї. У вас буде нагода відвідати монастир-фортецю Босих Кармелітів (XVII ст.), де знаходиться Ікона Матері Божої Бердичівської, а монастирний комплекс визнаний Ватиканом як Санктурій – святе місце; костел Святої Вавари (XVIII ст.), де в березні 1850 року брали шлюб французький письменник-класик Оноре де Бальзак і місцева поміщиця Евеліна Ганська.

Наступного дня одне з найдавніших українських міст – Житомир – запрошує на батьківщину великого українського вченого у галузі ракетобудування і космонавтики Сергія Павловича Корольова. Ви матимете можливість відвідати унікальний музей ім. С.П. Корольова та експозицію «Космос» і ближче познайомитись з життям і діяльністю цього видатного конструктора.

Ну а насамкінець давнє місто на перетині річок Смілки і Случ – Новоград-Волинський. Відоме своїм «звягільським духом», який дав світу багатьох талановитих особистостей, однією з яких є Леся Українка. В місті знаходяться руїни Звягільського замку, які переносять нас в епоху того часу. Музей Лесі Українки гостинно запрошує в гості, де можна побачити особисті речі письменниці і дізнатись трішки більше про її життя. Архітектура міста, хоч і не масштабна, але не залишить вас байдужими.