Вічне місто і столиця білих хорватів

Вартість туру – 985 гривень з дитини

Одне  з найцікавіших міст України – Львів – має надзвичайно драматичну історію. Сьогодні це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО. Його протягом століть будували кращі європейські архітектори. На щастя, попри трагічне минуле століття з його двома світовими війнами, місто залишилося майже неушкодженим.

Ми з вами протягом прогулянки дивовижним містом Лева піднімемося на дах «Дому легенд» та спустимося в підземелля «Копальні кави».  Ви дізнаєтеся, чому за фасадом Чорної кам’яниці ховається майже столітній лицар; де в місті є лев, що сумує і посміхається одночасно; що символізують античні боги на площі Ринок.

Ви матимете можливість оглянути і купити карамель у Майстерні карамелі, пряники у Пряничній майстерні «Юрашки», шоколад у крамничці «Леополіс» і у Майстерні шоколаду, свічки та печиво у Свічковій мануфактурі…

Львів відкриє перед вами безліч можливих тематичних екскурсій, серед яких:

Підземелля Львова;

Австрійський Львів;

Сім чудес Львова;

Містика та легенди Львова;

Храми Львова;

Княжий Львів;

Львів зі смаком кави;

Романтичний Львів.

А вечірній Львів стане справжньою родзинкою нашої мандрівки.

Другого дня наш шлях проляже до маленького і донедавна нікому не відомого села Стільсько на Львівщині. Саме тут вчені знайшли городище білих хорватів, що датується IX-XI ст. Воно охоплює величезну, понад 250 га, площу Бібрсько – Стільського горбогір’я, вкритого буково-грабовим лісом. Стільське городище – унікальний комплекс, що розкинувся на площі близько 200 км2, який не має аналогів в Європі. Давно немає держави білих хорватів, могутньою столицею якої було Стільсько, але люди сюди повернулись, щоб знову й знову захоплюватися залишками древнього міста серед розкішної природи. Переконані, що мандрівка наземною частиною городища (так-так, була ще й підземна – мабуть, втрачена назавжди) буде для вас одним з найяскравіших вражень.

І на завершення ви зможете повправлятися у виготовленні унікальної чорнодимленої неполиваної кераміки під час майстер-класу в селі Гавареччина. Мистецтву виготовлення таких виробів кілька тисячоліть, проте у вісімдесятих роках минулого століття в селі залишився єдиний майстер чорної кераміки! Проте якраз на ті роки припав розпад Радянського Союзу, а в Україні з’явився інтерес до древніх ремесел. Зараз вироби гаварецьких майстрів цінуються в усьому світі. Ви зможете спробувати свої сили поруч зі знаменитими гончарами.