До Сколівських Бескидів

Вартість туру – 1125 гривень з дитини

Пропонуємо вам дводенну мандрівку, що поєднує в собі унікальну красу древнього міста, історичні й архітектурні шедеври, а також неймовірну природу Сколівських Бескидів.

Розпочнемо ми нашу подорож у древньому Дрогобичі – на батьківщині Юрія Котермака, що був одним з найвизначніших діячів епохи Відродження та ректором найдавнішого в Європі Болонського університету. Ви побачите включену до Світової спадщини ЮНЕСКО дерев’яну церкву святого Юра, готичний костел святого Варфоломія, міську ратушу, розкішну віллу Б’янки, та й просто поринете в чудову атмосферу справді європейського міста.

Ми відвідаємо село Нагуєвичі – батьківщину геніального Івана Франка. Ви побачите батьківську хату українського поета та вченого, прогуляєтесь стежками мальовничого села, зможете краще зрозуміти творчість письменника.

Нас чекає знаменитий курорт Трускавець, мінеральні води якого відомі своїми цілющими властивостями ще з шістнадцятого століття.

Також ми зробимо зупинку в Східниці, де посеред прикарпатського лісу поп’ємо цілющої мінеральної води просто з природного джерела.

Продовжимо ми нашу мандрівку в селі Урич, поруч з яким сотні років тому була розташована знаменита фортеця Тустань. Це унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи, яка майже не має аналогів у Європі. Вона виникла у ІХ ст., як важливий оборонний і митний пункт, заснований племенами Білих хорватів. Повз неї по Карпатських перевалах проходив Соляний шлях, яким перевозилася сіль з Галичини в країни Центральної Європи. Зараз частково відтворена фортеця приваблює тисячі туристів, а щоліта біля неї проводяться лицарські фестивалі.

Також під час прогулянки Сколівськими Бескидами ми побачимо два чудових водоспади – Гуркало і Кам’янку, які є справжньою окрасою бойківської землі.