Замок Радомисль і перлини Полісся

Вартість туру – 1080 гривень з дитини

Ви хочете побачити Замок на Королівському шляху з Європи до Києва? Будь ласка!!!
Історико-культурний центр «Замок Радомисль» – це один з найбільш масштабних культурних проектів в Україні за останні 20 років. Ви побачите єдину в світі колекцію домашньої ікони,  зібрану Ольгою Богомолець, яка налічує понад 5000 експонатів. Тут повністю збережені природні ландшафти і відновлені автентичні інтер’єри XVIІ-ХІХ століть. Замок розташований між двома водоспадами в парку зі скульптурами ХVІІ-ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів, з’єднаних містками. Етно-парк «Радомисльська папірня» – це територія відродження української культури та духовності. На території етно-парку був відкритий і освячений пам’ятник засновнику першої в Центральній Україні друкарні – архімандриту Києво-Печерської Лаври Єлисею Плетенецькому, в якому увіковічено фігуру монаха, який сидить у кам’яному човні зі свічкою та  відкритою книгою. Човен символізує земний шлях людини, який вона повинна пройти, а розгорнута книга – знання.

Далі нас чекає Коростишів – місто графське, що переживає справжній туристичний ренесанс. Найкращі часи міста пов’язані з ім’ям Густава  Олізара, нащадка давнього українського шляхетського роду. Був Олізар ще й боярином на весіллі французького письменника Оноре де Бальзака з Евеліною Ганською. Прекрасний костел Різдва і пейзажний парк привабить кожного туриста.  На розкішних алеях ви почуєте романтичні історії кохання Г. Олізара до Марії Раєвської.

Наступного дня ми відвідаємо Житомир  – одне із найстаріших міст України – 884 рік. Будувалося за зразком Києва з Верхнім містом і Подолом. Ви побачите  головний православний храм Житомира – Свято-Преображенський кафедральний собор ХIХ ст. В місті 6 прекрасних музеїв; один із них, музей природи, розташувався під куполами Хресто -Воздвиженської церкви ХIХ ст. Найцікавіший – музей  космонавтики ім. С.Корольова, бо там експонати, які побували у космосі. В екскурсії заплановано відвідати найромантичніші  місця Житомира, що розкинулись на скелястих берегах Тетерева: 25-метрова гребля, гранітні скелі Голова Чацького і Чотири брати, старовинний парк  з пішохідним мостом.

У густому дубовому лісі далеко від людей, на краю скельного мису річки Тетерів зберігся старовинний, один із найбільш компактних і затишних монастирів XVI ст. У соборі знаходиться чудотворна ікона Тригірської Божої Матері. Для туристів естетів Тригірський монастир може бути цікавий ще й красивими краєвидами і маленьким яблуневим садком.

Поряд місце, яке знає кожен скелелаз в Україні – це Дениші. Природа створила тут дивовижні скелі на березі Тетерева. Крім цього, збереглись ще й руїни палацу магнатів Терещенків XIX ст.