Замок Радомисль і столичні родзинки

Вартість туру – 1165 гривень з дитини

Ви хочете побачити Замок на Королівському шляху з Європи до Києва? Будь ласка!!!
Історико-культурний центр «Замок Радомисль» – це один з найбільш масштабних культурних проектів в Україні за останні 20 років. Ви побачите єдину в світі колекцію домашньої ікони,  зібрану Ольгою Богомолець, яка налічує понад 5000 експонатів. Тут повністю збережені природні ландшафти і відновлені автентичні інтер’єри XVIІ-ХІХ століть. Замок розташований між двома водоспадами в парку зі скульптурами ХVІІ-ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів, з’єднаних містками. Етно-парк «Радомисльська папірня» – це територія відродження української культури та духовності. На території етно-парку був відкритий і освячений пам’ятник засновнику першої в Центральній Україні друкарні – архімандриту Києво-Печерської Лаври Єлисею Плетенецькому, в якому увіковічено фігуру монаха, який сидить у кам’яному човні зі свічкою та  відкритою книгою. Човен символізує земний шлях людини, який вона повинна пройти, а розгорнута книга – знання.

А далі нас чекають неймовірні враження. На високих кручах над  могутнім Дніпром у сиву давнину виникло місто, якому судилося стати столицею України. Велич княжої Русі, європейська середньовічна традиція Великого Князівства Литовського, занепади й злети століть під польською чи російською владою – все це знайшло своє відображення на обличчі Києва.

Проте він завжди залишався українським містом, справжнім серцем України. Вічевий Майдан, як і тисячоліття тому, вирує людським морем, а дзвони Михайлівського монастиря б’ють на сполох, закликаючи киян до спротиву чужинцям.

Київ зберігає в собі чимало таємниць, легенд, дивовижних і пам’ятних місць, подивитися які варто кожному, хто закоханий у найкраще на світі місто, – наш Київ. Чудовий спосіб познайомитися з містом – тематичні екскурсії. Туристичне агентство «Хоч куди» пропонує своїм клієнтам побачити старовинні палаци Печерська,  більше дізнатися про козацький Поділ та літописні київські гори, зануритися в світ химерних будівель Городецького. Зрештою, перелік можливих екскурсійних об’єктів у Києві майже безмежний, тому при формуванні маршрутів ми максимально враховуємо побажання замовника.

Це одне з міст, про які кажуть, що воно має душу. Ця душа не лише в камені споруд і зелені парків, вона розлита в самому київському повітрі. Раз вдихнувши його, ви повертатиметесь до Києва знову й знову, щоразу відкриваючи для себе щось нове й цікаве,- на щастя, місту  є чим тішити і вражати своїх гостей. Ми любимо Київ, і будемо раді передати часточку цієї любові й вам.

Пропонуємо за вибором групи кілька десятків варіантів екскурсій Києвом, зокрема

  • «Сім чудес Києва»;
  • «Андріївський узвіз»;
  • «Літописні гори. Від Лисої гори до Кудрявця»;
  • «Резиденція Межигір’я»;
  • «Козацький Поділ»;
  • «Парки Києва»;
  • «Секрети Старого Києва»;
  • «Романтичні історії Верхнього міста»;
  • «Діаманти Печерська»

та інші тури, з якими ми ознайомимо вас детальніше під час обговорення замовлення.

Ми обіцяємо Вам захоплюючі історії та чудове проведення часу. Всі екскурсії готуються і проводяться фахівцями, закоханими в нашу столицю, тому Вас чекає соковитий, яскравий і незвичайний Київ.