Країна замків і печер

Вартість туру – 1265 гривень з дитини

Свою мандрівку ми розпочнемо в старовинній Меджибізькій фортеці. Ренесансна твердиня розташована на перехресті Кучманського та Чорного шляхів, її значення в часи Коріятовичів важко переоцінити. Лицарська вежа та Офіцерська башта, палацовий комплекс – усе це ви зможете побачити, ніби поринувши в атмосферу українського середньовіччя, коли замок мав офіційний статус королівського.

Окремою родзинкою туру буде палацово-парковий комплекс Орловських у Маліівцях. У гірському парку Ви зможете помилуватись скелею-водоспадом святого Онуфрія.

Вам буде запропонована Вечірня прогулянка по Кам’янцю-Подільському. Це третє за кількістю пам’яток місто України. Cконцентровані пам’ятки у СТАРОМУ МІСТІ – на унікальному острові, утвореному скелястим КАНЬЙОНОМ р.Смотрич. Десятки старовинних будинків, храмів і фортечних споруд сама історія тут вписала в мальовничий ландшафт, що був би вартий уваги і сам по собі. Тут переплелися сліди і впливи різних народів і релігій. Чого вартий хоча б ТУРЕЦЬКИЙ МІСТ, який почали будувати римляни, переробили турки, а модернізували німці. Або мусульманський МІНАРЕТ З МАДОННОЮ нагорі. А перлиною “Квітки на камені” (як часто звуть Кам’янець) є чудова СТАРА ФОРТЕЦЯ. ЇЇ нічна під світка просто вражає і заворожує.

Другого дня ми вирушимо до печери з величною назвою Атлантида. Карстова печера, яка є єдиною на Поділлі з чіткою триповерховою будовою. Долаючи маршрут через різноманітні завали, колодязі, щілини такі як “Китовий вус”, “Декольте”, “Тухіс”, “Піонерська Гірка” ми потрапимо в неймовірно красиву “Партизанську Галерею”, яка складається з чорного марганцю. Легенди, міфи, історії, печерні духи чекають на Вас під час відвідин підземного царства.

А повертаючись додому, ми з вами побачимо неймовірної краси краєвиди знаменитих подільських Медоборів.