Країна замків

Вартість туру – 945 гривень з дитини

Ми пропонуємо вам відвідати батьківщину легендарного засновника українського козацтва Дмитра Байди Вишневецького. Так-так, саме того Байди, який був страчений у Стамбулі за наказом султана через повішення на гак. Проте не лише військовими виправами і неабиякою мужністю відомий був Вишневецький.  Волинський шляхтич, князь з роду Гедиміновичів володів неабиякими маєтностями, а родовим його гніздом було містечко Вишнівець. Ми відвідаємо палац, побудований у вісімнадцятому столітті  на місці фортець і замків, що височіли там ще з чотирнадцятого століття. На жаль, колишні розкішні інтер’єри і мистецькі витвори не збереглися – протягом двадцятого століття палац двічі був розграбований більшовицькими і радянськими військами. Але досі це цікава споруда, що нагадує про велич волинського роду Вишневецьких.

Далі ми помандруємо до Збаража, де побачимо замок на вершині гори, оточений зусібіч болотистою долиною річки Гнізни.  Ця твердиня була споруджена за принципом «палац і фортеця», тому неприступні мури сусідили тут з пишнотою внутрішнього убранства. Древні стіни бачили десятки битв, зазнавали руйнувань і від польських, і від турецьких, і від російських військ. Тут творилась історія…

Продовжимо ми нашу подорож прогулянкою «файним містом» Тернополем. Так, тут не збереглось давніх пам’яток, але місто має свій особливий галицький шарм. Чудова пішохідна зона з численними цікавими пам’ятниками виглядає дуже по-європейському. А в центрі міста розташований найбільший у Європі штучний став з невеликим острівцем, до якого ми зможемо прогулятися. Місто зачарує вас з першого погляду, і вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще не раз.

Наступного дня нас чекає знаменита Зарваниця. Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір. Духовний комплекс «Зарваниця» включено до двадцяти найбільших Марійських центрів Європи. З давніх-давен прочани з усієї України та з усього світу зі щирими молитвами, з вірою, надією відвідують це чудотворне місце та джерело духовності. В церкві пресвятої Трійці, де знаходиться ікона зможете в звернутись з молитвами до Матері Божої і отримати зцілення. Матимете можливість зануритися в Джерело святої Анни, над яким з’явилась Мати Божа, де оздоровите святою водою душу і тіло. З молитвами на устах та роздумами пройдете хресною дорогою, яка символізує шлях Ісуса на Голгофу.

Тут Ви відпочинете душею, наповнитеся новою силою, відчуєте ріст духовності, отримаєте спокій та зцілення.

Далі ми вирушимо до одного з найдавніших міст України – княжої Теребовлі. Це невеличке містечко колись було столицею величного князівства. На жаль, від Теребовлянського замку залишилися лише руїни, але містечко оповите неймовірними легендами, має кілька цікавих пам’яток, так що нудьгувати нам не доведеться.