Львів і чотири замки

Вартість туру – 945 гривень з дитини

Дводенна мандрівка, під час якої ви зможете прогулятися вечірнім Львовом і побачити найцікавіші замки Львівщини.

Розпочнемо з замку, де народився найвідоміший король Польщі Ян ІІІ Собеський. Під’їжджаючи до Олеська, ви побачите фортецю на пагорбі, одну з найстаріших в Україні. Замок славиться унікальною колекцією старовинних дерев’яних скульптур, частина з яких, авторства геніального Іоанна Георгія Пінзеля, нещодавно експонувалась у знаменитому паризькому Луврі. Ці древні стіни пам’ятають не одну історію кохання королів і вельмож, а одна із закоханих пар і досі не залишила замку – кажуть, що душі Адама Жолкевського і дочки власника замку Марціани блукають ночами старовинними галереями.

Тоді нас чекатиме місто, яке часто називають вічним, як і Рим. Львів має надзвичайно драматичну історію. Сьогодні це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Його протягом століть будували кращі європейські архітектори. На щастя, попри трагічне минуле століття з його двома світовими війнами, місто залишилося майже неушкодженим.

Ми з вами протягом прогулянки дивовижним містом Лева піднімемося на дах «Дому легенд» та спустимося в підземелля «Копальні кави».  Ви дізнаєтеся, чому за фасадом Чорної кам’яниці ховається майже столітній лицар; де в місті є лев, що сумує і посміхається одночасно; що символізують античні боги на площі Ринок.

Ви матимете можливість оглянути і купити карамель у Майстерні карамелі, пряники у Пряничній майстерні «Юрашки», шоколад у крамничці «Леополіс» і у Майстерні шоколаду, свічки та печиво у Свічковій мануфактурі…

Львів відкриє перед вами безліч можливих тематичних екскурсій, серед яких:

  • Підземелля Львова;
  • Австрійський Львів;
  • Сім чудес Львова;
  • Містика та легенди Львова;
  • Храми Львова;
  • Княжий Львів;
  • Львів зі смаком кави;
  • Романтичний Львів.

А прогулянка вечірнім містом назавжди стане одним з найяскравіших спогадів.

Потім нас чекатиме величний замок у Свіржі. Романтичний замок серед мальовничих майже карпатських пейзажів збудований у ренесансному стилі ще в ХVІ столітті. Тоді ж з’явився став, над яким і зведено мури дуже мирної, невойовничої споруди – недарма в екранізації «Трьох мушкетерів» Свірж «виконав роль» не фортеці чи бастіону, а Бетюнського монастиря. Замок перебуває не в найкращому стані, але гармонія і велич споруди і навколишніх пагорбів ваблять сюди тисячі туристів.

Дорогою до наступних замків ми зробимо коротку зупинку в Унівському монастирі. Це одне з найдавніших відпустових місць в Україні завдяки оборонному монастирю-фортеці Унівській Лаврі (XV-XIX ст.). Лавра знаходиться в мальовничій частині Гологірського хребта, біля джерела, на місці чудодійного зцілення князя Лагодовського. В монастирі жило і працювало багато визначних діячів української історії та культури, в тому числі Іван Вишенський, який написав там “Посланіє до стариці Домнікії”.

Золочівський палац протягом століть служив людям у найрізноманітніших якостях – від пишного замку до похмурої тюрми. Тому експозиція музею включає в себе і тронну залу, і кімнату, що нагадує про криваві роки радянської окупації. Побудований королем Яном Собеським для коханої дружини Марисеньки Китайський палац унікальний для України. Розміщений у ньому Музей східних культур вражає цікавими експонатами, серед яких фрагмент єгипетського саркофагу, східні тканини, японська графіка. Вас обов’язково зацікавлять камені тамплієрів з таємничими написами, які досі не розшифровані. Кажуть, що ці камені мають магічну силу – ви зможете це перевірити.

І насмкінець нас чекають Підгірці, які в часи розквіту називали українським Версалем. Вони й зараз вражають пишнотою ренесансної архітектури і зачаровують неймовірними краєвидами. І хоч палац тривалий час перебуває в стані реставрації, його краса заполонить ваші серця. Це одна з кращих пам’яток пізнього Ренесансу. Замок будувався для відпочинку та розваг, і був відомий своїм театром, балами та полюванями. Неповторного вигляду замковому комплексу надавав парк.