На каву до Кульчицького

Вартість туру – 1015 гривень з дитини

Одне  з найцікавіших міст України – Львів – має надзвичайно драматичну історію. Сьогодні це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО. Його протягом століть будували кращі європейські архітектори. На щастя, попри трагічне минуле століття з його двома світовими війнами, місто залишилося майже неушкодженим.

Ми з вами протягом прогулянки дивовижним містом Лева піднімемося на дах «Дому легенд» та спустимося в підземелля «Копальні кави».  Ви дізнаєтеся, чому за фасадом Чорної кам’яниці ховається майже столітній лицар; де в місті є лев, що сумує і посміхається одночасно; що символізують античні боги на площі Ринок.

Ви матимете можливість оглянути і купити карамель у Майстерні карамелі, пряники у Пряничній майстерні «Юрашки», шоколад у крамничці «Леополіс» і у Майстерні шоколаду, свічки та печиво у Свічковій мануфактурі…

Львів відкриє перед вами безліч можливих тематичних екскурсій, серед яких:

Підземелля Львова;

Австрійський Львів;

Сім чудес Львова;

Містика та легенди Львова;

Храми Львова;

Княжий Львів;

Львів зі смаком кави;

Романтичний Львів.

А вечірній Львів стане справжньою родзинкою нашої мандрівки.

Наступного дня ми вирушимо до Самбора. Мало хто знає, що саме в цьому містечку в одному з храмів є мощі святого Валентинаю. Так-так, того самого, день пам’яті якого став Днем закоханих. Хочете щасливого кохання? Маєте шанс  звернутися зі щирою  молитвою до святого Валентина.  Сам Самбір – чистеньке затишне містечко з недорогими кав’ярнями, вулиці якого майже завжди заповнені туристами, за архітектурою старої частини нагадує типове австро-угорське містечко кінця 19ст.. Невеличкі різнокольорові будиночки архітектури початку століття прикрашають місто. В його центрі розташовані Ратуша та головна площа, які наповнюють місто атмосферою європейського середньовіччя.  В місті важко знайти будівлі радянського періоду, набагато легше зустріти будинки періоду Австро-Угорщини. Також нас чекає відвідування музею уродженця Самбора – легендарного  українського театрального режисера Леся Курбаса.

Завершенням мандрівки стане відвідання села Кульчиці – батьківщини чотирьох відомих людей, які прославили Україну:  тут народилися  герой оборони Відня  Юрій Кульчицький , а також три гетьмани Війська Запорізького — Марко Жмайло Кульчицький, Павло Бут (Павлюк) і Петро Конашевич-Сагайдачний. Не кожне місто може похвалитися хоч одним таким уродженцем! Звичайно, в селі є музей Гетьмана Сагайдачного, хоча розкажуть нам не лише про нього. Безперечною атракцією музею є матеріали, присвячені життю і діяльності Юрія-Франца Кульчицького, який відкрив Європі запашний кавовий напій.