Подільські родзинки

Вартість туру – 1100 гривень з дитини

Товтри – це залишки рифів, які витягнені паралельно береговій лінії древнього моря. Саме Товтри створили унікальний мікроклімат  для збереження рідкісних і реліктових видів рослин. Подільські Товтри не мають аналогів у Європі. Тільки у Австралії є подібний Великий Бар’єрний риф. Товтровий кряж нараховує в межах природнього парку близько двох сотень товтр і пейзажних меандрів-вигинів вздовж річок. І частину чудес  Східних Подільських Товтр Ви побачите на нашій екскурсії.

Розпочнемо ми мандрівку в заповіднику «Совиний Яр» біля села Суржинці, де пройдемо екологічною стежкою 3 км по мальовничому головному товтровому кряжу до 6-метрового водоспаду вздовж меандрів річок Тернава і Студениця

Далі ми помандруємо до урочища Бакота. На Білій Горі, що височить над Дністром, ще в дванадцятому столітті було засновано скельний монастир, який і досі приваблює паломників з усієї України. Сама ж Бакота – колишня столиця Пониззя, затоплена під час спорудження Дністровської ГЕС у сімдесятих – вісімдесятих роках минулого століття. Неймовірні краєвиди Бакотської затоки і теплий м’який клімат утворили одне з найкращих місць для відпочинку на Дністрі.

Вам буде запропонована вечірня прогулянка по Кам’янцю-Подільському. Це третє за кількістю пам’яток місто України. Cконцентровані пам’ятки у СТАРОМУ МІСТІ – на унікальному острові, утвореному скелястим КАНЬЙОНОМ р.Смотрич. Десятки старовинних будинків, храмів і фортечних споруд сама історія тут вписала в мальовничий ландшафт, що був би вартий уваги і сам по собі. Тут переплелися сліди і впливи різних народів і релігій. Чого вартий хоча б ТУРЕЦЬКИЙ МІСТ, який почали будувати римляни, переробили турки, а модернізували німці. Або мусульманський МІНАРЕТ З МАДОННОЮ нагорі. А перлиною “Квітки на камені” (як часто звуть Кам’янець) є чудова СТАРА ФОРТЕЦЯ. ЇЇ нічна підсвітка просто вражає і заворожує.

Наступного дня ви побачите одну з найстаріших фортець України, твердиню, що стоїть на Дністрі – Хотинську. На відміну від багатьох інших, вона не перебудовувалась з чотирнадцятого століття, тому й виглядає цілісним автентичним оборонним замком, без будь-якого натяку на пишноту, властиву пізнішим спорудам.

Завершимо ми нашу мандрівку, відвідавши Кришталеву печеру на Тернопільщині. Екскурсійний маршрут не потребує спеціального спорядження і легкий для проходження. Єдине, про що має пам’ятати турист, – температура в печері цілий рік складає +10,6 градуса, тому теплий одяг має бути з собою. Ви проведете півтори години в унікальному казковому світі підземних гротів і численних переходів.