Подільські Товтри

Вартість туру – 990 гривень з дитини

Ми з захопленням читаємо про таємничі міста древніх у південній Америці, монастирі Тибету, яким знавці приписують якийсь особливий зв’язок із космосом та вищими силами. Тим часом мало хто знає про існування схожого місця у прадавніх подільських лісах. Медобори – це частина єдиного в Європі гірського кряжу, що був утворений живими організмами. Як і Кримські гори, Товтри вкриті вапняковими скелями та величезними каменюками. І Кримські гори, і Товтри були колись морським дном. На цьому паралелі закінчуються. Бо в Криму морське дно здибилося до неба у наслідок тектонічних процесів, а от Товтри – це залишки Великого бар’єрного рифу Сарматського моря, що котило тут свої хвилі 10-14 мільйонів років. Подібний рифово-гірський кряж є лише в Україні.

І ми вже зараз запрошуємо всіх бажаючих побувати в цьому унікальному куточку Медоборів. Ви зможете пройти екологічною стежкою через давні святині – Звенигородське городище-святилище, печеру «Перлина» та печеру «Відлюдника» до р. Збруч та цілющих джерел. Тут особлива духовна аура. У Вас вже зараз є можливість побувати в святих місцях, які входять і охороняються природним заповідником «Медобори».

Окремими місцями відвідування будуть Святі місця Медоборів. Багато хто був в Почаївській Лаврі і бачив «Стопу Божої Матері». В Івахновецьких Товтрах Ви пройдете екологічною стежкою на «Високі камені» до «Божої Стопи», де Божа Мати робила проміжну зупинку до Почаєва. На горі стоїть іі статуя, слід стопи і надзвичайно чудові краєвиди.

Ще одним  природньо-історичним комплексом є «Купинський водоспад». Тут ріка Смотрич робить два рукава з каньйоном та водоспадом. Райський куточок від якого захоплює дух.  На відстані кількох  метрів одна від одної течуть  дві ріки: Смотрич та Чорниводка. Подібний витвір річкових ландшафтів ніде, окрім як біля Купина, не трапляється. Із старовинних об’єктів Ви побачите «турецький міст» і самий старовинний на Поділлі млин. Купин не обминули ні Богдан Хмельницький, ні Устим Кармелюк. Тож і Ви вже зараз збирайтесь відвідати унікальний «Купинський водоспад».

У Сатанівській слобідці знаходиться єдиний християнський храм у світі, в якому на фресці «Страшний Суд» у пекельному вогні горять найодіозніші комуністичні вожді. На скелі над Збручем  стіни Свято-Троїцького храму «прикрашають» ще й Великі Грішники: Малюта Скуратов, Маркс, Енгельс, Ленін, Сталін, Троцький, Гітлер, Берія, Свердлов, Каганович і Хрущов.

Архітектурні пам’ятки Поділля Ви побачите  в Городку та Гвардійському з його бароковим костелом Св. Войцеха та  Дугою Струве, яка внесена до списку «ЮНЕСКО». Відвідаєте шедевр палацово-паркового мистецтва у Самчиках з єдиним в Україні японським кабінетом. Унікальні Подільські Медобори  – одне з «Семи чудес України» Ви запам’ятаєте на все життя.