Співаючі фонтани і парк, народжений коханням

Вартість туру – 1225 гривень з дитини

Свою мандрівку ми розпочнемо в старовинній Меджибізькій фортеці. Ренесансна твердиня розташована на перехресті Кучманського та Чорного шляхів, її значення в часи Коріятовичів важко переоцінити. Лицарська вежа та Офіцерська башта, палацовий комплекс – усе це ви зможете побачити, ніби поринувши в атмосферу українського середньовіччя, коли замок мав офіційний статус королівського.

Вінниця — найбільше місто Поділля, розміщене на перехресті головних шляхів з Києва, Львова, Одеси, що розвинулось на берегах річки Південний Буг. Напевне, саме тому місто поєднує у собі безліч культур, так як навіть на центральній вулиці, Соборній, через дорогу співіснують собор, костел і синагога, а в самому місті можна з Варшави потрапити на Париж, прогулятись через Корею на Єрусалим і відвідати Чорнобиль лише за годину, тому що місто радо зустрічає нових поселенців і назавжди зберігає згадку про них. Історія Вінниці наповнена легендами, починаючи із версій про заснування міста і її назву, закінчуючи дбайливим переплетінням вуличок, які ще декілька століть тому спускались у лабіринти-катакомби, та досі приховують таємниці минулих століть. Символом міста є Водонапірна вежа, яка за час свого існування змінила не тільки мешканців, але і своє призначення. А від вежі можна потрапити на дві набережні: одна веде до всім відомого фонтану Рошен, де панує настрій свята і шум води переплітається з радісним гомоном людей, в той час як інша набережна, це колишній притулок яхт-клубу, і зараз охоплена полоном парку, створює атмосферу спокою та усамітнення.

За бажанням групи ми поплаваємо на теплоході Південним Бугом або ж спустимося в давні містичні підземелля.

А ввечері нас чекає неймовірної краси світломузичне шоу, заради якого до міста приїжджають тисячі туристів.

Другого дня наш шлях проляже до знаменитої Умані. Саме тут розташована одна з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі – Національний дендрологічний парк Софіївка. Кажуть, любов здатна творити чудеса. У цьому не виникає сумнівів, коли перед твоїм поглядом відкривається уманська Софіївка – дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи та щось вічне, невловиме та загадкове… Зайшовши в Софіївський парк, що простягнувся на 179,2 гектари, можна зустріти безліч статуй давньогрецьких богів, мислителів та героїв (Сократ, Аристотель, Еврипід, Гомер, Паріс, Орфей та багато інших).

Є тут і амфітеатр, і Єлисейські поля, і головна прикраса – фонтан Змія, що встановлений посередині Нижнього озера. З широко розкритої пащі хижої рептилії піднімається стовп води висотою майже 20 метрів! Це справді неймовірне видовище, позмагатися з яким під силу ще одному природному чуду парку – великому водоспаду, що розташований на висоті 18 метрів над землею, і стікає в мальовниче спокійне озеро. Парк величезний, і наша прогулянка буде доволі тривалою. Проте запам’ятається вам точно на все життя!