Край печер і водоспадів

Вартість туру – 1230 гривень з дитини

Найдовша в світі гіпсова печера та п’ята печера за довжиною чекає на Вас! Сумарна кількість досліджених ходів становить 236 км. Оптимістична складається з 10 районів, які відрізняються один від одного структурою, формою, кількістю кристалів, відтінками. Ця неймовірна за красою печера запрошує Вас поринути у світ підземного царства і осягнути велич творіння досконалого творця.

Екскурсія печерою Оптимістична триватиме до чотирьох годин.
Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей.
Для участі в екскурсії попередня підготовка (досвід) не обов’язкові.
Для участі в екскурсії рекомендуємо взяти одяг, який дозволить вільно рухатись (штани, футболка
на довгий рукав, може бути спортивний костюм), взуття (якого не шкода), шапку, рукавиці (будівельні).
З їжі в печеру рекомендується брати батончики, сухофрукти, горіхи (не дозволяється брати таку їжу як канапки, яблука тощо).

Далі нас чекає неймовірної краси краєвид на колишнє курортне містечко Заліщики.  . Невеличке курортне містечко лежать у мальовничій долині на лівому березі Дністра в південно-західному Поділлі, немов би на півострові. Дністер витанцьовує навколо цього райцентру на півдні Тернопільщини такі вихиляси, що, здається, от-от задушить невелике місто в своїх глибоких обіймах. Заліщики від обіймів не пручаються, адже саме завдяки височенним берегам Дністра це подільське місто може похвалитися середземноморським кліматом. Сама природа попіклувалася про долю міста, “підкинувши” йому з високих дністровських круч ідею курортного центру.

Другого дня ми помандруємо до Червоногородського замку, який вважається одним з найзагадковіших і найромантичніших замків Тернопільщини. Туристи часто асоціюють його із казковими «Двома вежами» з саги Толкієна «Володар персня». А поруч – знаменитий Джуринський водоспад.  Це найвищий рівнинний водоспад України. Краса цих місць вразить вас і буде кликати на нові й нові зустрічі з чудовим Придністров’ям.

А на завершення – «файне місто» Тернопіль. Так, тут не збереглось давніх пам’яток, але місто має свій особливий галицький шарм. Чудова пішохідна зона з численними цікавими пам’ятниками виглядає дуже по-європейському. А в центрі міста розташований найбільший у Європі штучний став з невеликим острівцем, до якого ми зможемо прогулятися. Місто зачарує вас з першого погляду, і вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще не раз.