Волинські Афіни

Вартість туру – 235 гривень з дитини

Волинські землі подарували Україні чимало чудових палаців і замків, пов’язаних з історією шляхетських родин, імена яких гордо  звучали протягом століть по всій Європі. Інколи ми знаємо про ці споруди багато, часто відвідуємо їх, як замки в Дубно чи Острозі. Але здебільшого ми навіть не уявляємо, які перлини розташовані зовсім поруч від нас.

Через  невеличке  село Білокриниця проїжджають всі, хто мандрує з Рівного до Тернополя. І мало хто звертає біля доволі традиційного вказівника – Білокриницький лісотехнічний коледж.  Бо мало хто знає, що коледж  розміщений у чудово збереженому англо-готичному палаці з розкішним доглянутим парком. Сама споруда має трошки менше як двісті років, але й у попередні століття в Білокриниці вирувало життя, просто старіші замкові будівлі не збереглися в силу різних причин. Палац має незвичайну історію, пов’язану з родинами Вишневецьких, Збаразьких, Радзівілів. Пам’ятають ці місця і гетьмана Івана Мазепу. Переконані, що Білокриниця вразить вас красою і довершеністю стилю, а  може й надихне на здобуття майбутньої професії в коледжі.

За кілька кілометрів від Білокриниці  – Кременець. Історики стверджують, що перша фортеця в поселенні була збудована ще в ранньосередньовічні часи – у восьмому столітті! З тих часів містечко не раз розквітало і занепадало, замок неодноразово перебудовувався. Вже п’ять сотень років на горі височіють лише руїни. Проте, коли ви підніметеся на Замкову гору, відчуття величі і могутності давно неіснуючої споруди переповнюватиме  вас. Водночас ви зможете помилуватися розкішним краєвидом древнього Кременця. В самому місті ви зможете оглянути чудові барокові будівлі, костел чину  єзуїтів, палац Кароліни Дзембовської, споруди колишнього Василіанського монастиря. Кременець – місто-музей, і його середньовічний шарм не залишить вас байдужим.