Волинські замки і файне місто Тернопіль

Вартість туру – 400 гривень з дитини

Ми пропонуємо вам відвідати батьківщину легендарного засновника українського козацтва Дмитра Байди Вишневецького. Так-так, саме того Байди, який був страчений у Стамбулі за наказом султана через повішення на гак. Проте не лише військовими виправами і неабиякою мужністю відомий був Вишневецький.  Волинський шляхтич, князь з роду Гедиміновичів володів неабиякими маєтностями, а родовим його гніздом було містечко Вишнівець. Ми відвідаємо палац, побудований у вісімнадцятому столітті  на місці фортець і замків, що височіли там ще з чотирнадцятого століття. На жаль, колишні розкішні інтер’єри і мистецькі витвори не збереглися – протягом двадцятого століття палац двічі був розграбований більшовицькими і радянськими військами. Але досі це цікава споруда, що нагадує про велич волинського роду Вишневецьких.

Далі ми помандруємо до Збаража, де побачимо замок на вершині гори, оточений зусібіч болотистою долиною річки Гнізни.  Ця твердиня була споруджена за принципом «палац і фортеця», тому неприступні мури сусідили тут з пишнотою внутрішнього убранства. Древні стіни бачили десятки битв, зазнавали руйнувань і від польських, і від турецьких, і від російських військ. Тут творилась історія…

Завершимо ми нашу подорож прогулянкою «файним містом» Тернополем. Так, тут не збереглось давніх пам’яток, але місто має свій особливий галицький шарм. Чудова пішохідна зона з численними цікавими пам’ятниками виглядає дуже по-європейському. А в центрі міста розташований найбільший у Європі штучний став з невеликим острівцем, до якого ми зможемо прогулятися. Місто зачарує вас з першого погляду, і вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще не раз.