Волинські старожитності

Вартість туру – 255 гривень з дитини

Ми запросимо Вас у подорож Луцьком, який відкриє  вам двері до слави та величі давніх часів. Під час екскурсії Ви відвідаєте один із середньовічних замків України – Замок Любарта, де дізнаєтесь таємниці багатьох подій литовсько-польської доби. Ви пройдетеся вуличками “Старого міста”, де побачите величний кафедральний костел ХVІІ ст., що панує над рештками мурів окольного замку, монастирі тринітаріїв, шариток, бригідок, василіан, єзуїтів, шукатимете привидів у луцьких підземеллях, почуєте мелодію дзвонів багатовікових храмів. На сучасній пішохідній  артерії Луцька – вул. Лесі Українки зможете насолодитися запашною кавою та поспостерігати за сучасним життям, що вирує на древніх вуличках та провулках міста. Відвідаєте неймовірно цікавий музей військової техніки, а за бажанням – музей книги, музей-аптеку або музей технічного прогресу.

У Вас буде можливість пізнати місто заново або відкрити його для себе, як історичну пам’ятку та один із визначних культурних центрів Волині.

А завершимо ми мандрівку відпочинком у справжньому старовинному селі Рокині. Там діє скансен – музей під відкритим небом. Ви не лише побачите, як жили наші предки, а й зможете оздоровитися в Місці духовного зцілення, покататися на конях, покуштувати смачного кулішу чи вареників просто на березі мальовничого волинського озера.