Військова історія Волині

Вартість туру – 280 гривень з дитини

Ми запросимо Вас у подорож Луцьком, який відкриє  вам двері до слави та величі давніх часів. Під час екскурсії Ви відвідаєте один із середньовічних замків України – Замок Любарта, де дізнаєтесь таємниці багатьох подій литовсько-польської доби. Ви пройдетеся вуличками “Старого міста”, де побачите величний кафедральний костел ХVІІ ст., що панує над рештками мурів окольного замку, монастирі тринітаріїв, шариток, бригідок, василіан, єзуїтів, шукатимете привидів у луцьких підземеллях, почуєте мелодію дзвонів багатовікових храмів. На сучасній пішохідній  артерії Луцька – вул. Лесі Українки зможете насолодитися запашною кавою та поспостерігати за сучасним життям, що вирує на древніх вуличках та провулках міста. Відвідаєте неймовірно цікавий музей військової техніки, а за бажанням – музей книги, музей-аптеку або музей технічного прогресу.

У Вас буде можливість пізнати місто заново або відкрити його для себе, як історичну пам’ятку та один із визначних культурних центрів Волині.

А потім ви відвідаєте споруду не таких уже й давніх часів військового призначення – Тараканівський форт. Дігери, гравці у пейнтбол, учасники «Битви екстрасенсів» стали постійними відвідувачами таємничої споруди. Зовнішній мур, оточений земляним валом і хащами борщівника, ховає кілька ходів всередину. Серед них є більш пристосовані до пересування і зовсім небажані для прогулянок туристів. Якою б стежкою ви не пройшли, форт справить на вас незабутнє враження.