Дива поліської природи

Вартість туру – 280 гривень з дитини

Пропонуємо вам мандрівку, яка розпочнеться в унікальному місці, знаменитому на всю Україну. Цією пам’яткою природа довела свою неперевершеність майстра-архітектора. Вона запропонувала нам унікальну споруду із базальтових стовпів-багатогранників, що вишикувані стрункими рядами і вражають своєю монументальністю та стрункістю геометричних фігур. А  щоб глядач не втомився від одноманітності форм, йому представлена неперевершена скульптура базальтового віяла. І все це – в обрамленні філософського спокою кришталевої води. Базальтові стовпи – це магматична порода, розбита тріщинами на характерні для базальту стовпчасті утворення. У розрізі стовпи мають форму чотиригранників або багатогранників, що робить цей матеріал зручним для будівництва бруківок. Саме тому тут видобували каміння, яким потім мостили майдани Парижа та Відня, Брюсселя та Варшави.

Потім ми з вами поїдемо до Музею лісу. Цікава експозиція, чудова територія для відпочинку, і зовсім недалеко від Рівного! Все це про цей унікальний музей поблизу Костополя.

Життя людей тисячі років було тісно пов’язане з лісом, адже майже все необхідне людина отримувала з лісу. Ліси обожнювались, часто вони були священними і слугували першими храмами. Там був особливий світ, зі своїми законами і правилами.

Минули століття, багато лісових матеріалів ми замінили синтетичними, але й сьогодні наше життя і благополуччя неможливе без лісу. Сподіваємось, що вам буде цікаво в затишному музеї лісу, а також на екологічній стежці, прогулянку якою ви обов’язково запам’ятаєте на все життя.

Ну а веселий пікнік на мальовничих галявинах біля музею допоможе розважитися і відпочити! За бажанням свято організують аніматори.