Долина тюльпанів

Вартість туру – 535 гривень з дитини

Вас чекає справжнє диво! Долина диких тюльпанів, так її прозвали у народі, розташована на околиці села Надітичі Миколаївського району Львівської області. Тут, у заплаві річок Дністер і Бридниця, щовесни відбувається маленьке диво. У кінці квітня – на початку травня на поверхні з`являються дикі тюльпани, або ж рябчик шаховий. Ці квіти занесені до Червоної книги України, тому долина така унікальна. Правда вона не така «розкручена», як закарпатська долина нарцисів. За кілька десятків метрів від автомобільної дороги Київ – Чоп можна потрапити у справжню тюльпанову казку. Через захисний колір, бордові у крапинку тюльпани не так вже й легко побачити з дороги. У долині диких тюльпанів ви маєте змогу подивитись, якими ж були вони ще тисячу років тому. Шкода, що цвітуть вони дуже мало – якихось два тижні.

Потім нас чекає пам’ятка  європейського значення – найдавніше поселення типу «мисливський табір» у печерних умовах материкової України (вік — бл. 45,5 тисяч років). Кажуть, що грот стоїть на кістках велетнів, один з яких пильнує вхід у печеру й тепер. Як би там не було, а десятки тисяч років тому у цій печері справді жили неандертальці. Ви ж зможете зробити чудову фотосесію!

І насамкінець наш шлях проляже до маленького і донедавна нікому не відомого села Стільсько на Львівщині. Саме тут вчені знайшли городище білих хорватів, що датується IX-XI ст. Воно охоплює величезну, понад 250 га, площу Бібрсько – Стільського горбогір’я, вкритого буково-грабовим лісом. Стільське городище – унікальний комплекс, що розкинувся на площі близько 200 км2, який не має аналогів в Європі. Давно немає держави білих хорватів, могутньою столицею якої було Стільсько, але люди сюди повернулись, щоб знову й знову захоплюватися залишками древнього міста серед розкішної природи. Переконані, що мандрівка наземною частиною городища (так-так, була ще й підземна – мабуть, втрачена назавжди) буде для вас одним з найяскравіших вражень.