Замки Волині і Поділля

Вартість туру – 400 гривень з дитини

У цій подорожі вас чекають вишукані палаци і парки, могутні замки, храми-воїни та чудова природа Волині та Поділля.

Розпочнемо наш туристичний день ми в невеличкому містечку Самчики. Саме тут можна побачити один з найбільш збережених комплексів України – палацово-парковий ансамбль “Самчики”, окрасою якого є розкішний ампірний палац Чечелів, мальовничий ландшафтний парк та льодовня у вигляді китайського павільйону. Особливе зацікавлення викликає японський кабінет, в якому збереглися унікальні фрески Михайла Врубеля. На вас чекає вишукана архітектура “Подільського Лувру”! А ще ви зможете загадати бажання, яке обов’язково збудеться!
А далі – найпівденніший форпост Волині, що зберіг для нас багато цікавинок, найважливіші з яких: замок князів Острозьких, оборонна вежа домініканського монастиря, костел св. Івана Хрестителя, замкова церква та набережна з фігурами залізних монстрів.

І завершимо мандрівку у фортеці, яку ще сто років тому називали «Білим лебедем». Ренесансна твердиня у Меджибожі розташована на перехресті Кучманського та Чорного шляхів, її значення в часи Коріятовичів важко переоцінити. Лицарська вежа та Офіцерська башта, палацовий комплекс – усе це ви зможете побачити, ніби поринувши в атмосферу українського середньовіччя, коли замок мав офіційний статус королівського.