Золота підкова

Вартість туру – 430гривень з дитини

Один з найвідоміших, а водночас і найцікавіших маршрутів, який дасть вам можливість поринути в унікальну атмосферу середньовічної України. Зовсім поруч один від одного розташовані три замки, кожен з яких має свою неповторну історію, свої легенди і навіть своїх привидів. Епоха воєн і визвольних змагань залишила нам ці грізні стіни, але в них вирішувались не лише долі держав, а й долі багатьох відомих людей.   Ви відкриєте для себе таємничий світ давньої України, на цілий день станете персонажем казкового світу шляхетних лицарів і прекрасних панночок.

Під’їжджаючи до Олеська, ви побачите фортецю на пагорбі, одну з найстаріших в Україні. Замок славиться унікальною колекцією старовинних дерев’яних скульптур, частина з яких, авторства геніального Іоанна Георгія Пінзеля, нещодавно експонувалась у знаменитому паризькому Луврі. Ці древні стіни пам’ятають не одну історію кохання королів і вельмож, а одна із закоханих пар і досі не залишила замку – кажуть, що душі Адама Жолкевського і дочки власника замку Марціани блукають ночами старовинними галереями.

Далі нас чекають Підгірці, які в часи розквіту називали українським Версалем. Вони й зараз вражають пишнотою ренесансної архітектури і зачаровують неймовірними краєвидами. І хоч палац тривалий час перебуває в стані реставрації, його краса заполонить ваші серця. Це одна з кращих пам’яток пізнього Ренесансу. Замок будувався для відпочинку та розваг, і був відомий своїм театром, балами та полюванями. Неповторного вигляду замковому комплексу надавав парк.

Золочівський палац протягом століть служив людям у найрізноманітніших якостях – від пишного замку до похмурої тюрми. Тому експозиція музею включає в себе і тронну залу, і кімнату, що нагадує про криваві роки радянської окупації. Побудований королем Яном Собеським для коханої дружини Марисеньки Китайський палац унікальний для України. Розміщений у ньому Музей східних культур вражає цікавими експонатами, серед яких фрагмент єгипетського саркофагу, східні тканини, японська графіка. Вас обов’язково зацікавлять камені тамплієрів з таємничими написами, які досі не розшифровані. Кажуть, що ці камені мають магічну силу – ви зможете це перевірити.