Княже місто і князівські розваги

Вартість туру – 325 гривень з дитини

Ми відвідаємо культурно-археологічний комплекс «Пересопниця», що складається з археологічного музею, музею української Першокниги і музею-скансену «Княже місто», де ви познайомитесь з історією древнього міста Пересопниця, адже колись тут була столиця удільного князівства Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Після зруйнування міста монголо-татарами, тут залишився уцілілим княжий некрополь – Пречистенський православний чоловічий монастир, де протягом 1557-1561 років було створено національний продукт ренесансної культури – ПЕРЕСОПНИЦЬКЕ ЄВАНГЕЛІЄ, перший повний переклад із староболгарської мови на давньоукраїнську Святого Письма.
А на дерев’яних стінах відтвореної давньої фортеці ви зможете відчути себе частиною українського середньовічного воїнства – адже тут можна влаштувати справжні бої! Правда, під наглядом дорослих і з дотриманням правил безпеки.
А після цікавої екскурсії ми вирушимо до села Суськ, де діє мисливсько-спортивний клуб «Сокіл». До ваших послуг великий барбекю-парк з дитячим майданчиком, вольєрне господарство, а головне – кінний клуб і пейнтбольний майданчик. Також ви можете постріляти з луків і арбалетів. Стрільба на вибір і послуги барбекю-парку включені у вартість , решта розваг обумовлюються додатково.