Край, де народжувались генії

Вартість туру – 400 гривень з дитини

Пропонуємо вам мандрівку Житомирщиною, яка буде для вас приємним відкриттям сусідньої області.

Спочатку нас чекає Новоград-Волинський – давній Звягель, місто на перетині річок Смілки і Случ. Відоме своїм «звягельським духом», який дав світу багатьох талановитих особистостей, однією з яких є Леся Українка. В місті знаходяться руїни Звягільського замку, які переносять нас в епоху того часу. Музей Лесі Українки гостинно запрошує в гості, де можна побачити особисті речі письменниці і дізнатись трішки більше про її життя. Архітектура міста, хоч і не масштабна, але не залишить вас байдужими.

Потім ми вирушимо до Житомира. Одне з найдавніших українських міст запрошує на батьківщину великого українського вченого у галузі ракетобудування і космонавтики Сергія Павловича Корольова, де ви матимете можливість відвідати унікальний музей ім. С.П. Корольова та експозицію «Космос» і ближче познайомитись з життям і діяльністю цього видатного конструктора.

А завершимо ми мандрівку в селі Дениші неподалік від Житомира. Казково красиві місця — соснові ліси, річка Тетерів, гранітні скелі. У якості бонусу — залишки маєтку цукромагнатів-меценатів Терещенків. Кажуть, що підлога в палаці була викладена золотими монетами, поставленими на ребро – щоб не ставати на герб ногами. Тому тут і досі шукають скарби. Терещенки були казково багаті, тож мусіли і закопати щось на чорний день. А ще Дениші відомі скелелазам усієї країни, гранітні скелі над Тетеревом ніби спеціально пристосовані для тренувань. Їх висота – до 25 метрів.