Краса волинської історії і природи

Вартість туру – 270 гривень з дитини

Дубенський замок князів Острозьких має древню і славну історію, його стіни бачили козацькі битви і пишні шляхетські бали. Замок ніколи не був взятий приступом, оскільки міцні мури робили його практично неприступною спорудою. Середньовічні суворі мури підземель з похмурими склепіннями поєднуються з оздобленими ліпленням пишними парадними палацами і залами.

Сімдесят три гармати і річка Іква з її багатокілометровими заплавами завжди ставали непереборною перешкодою на шляху загарбників. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут же ж зберігалися незліченні трофейні багатства: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя, хутра та шкури тварин.

Окрему окрасу комплексу становить палац князів Любомирських. Під час контрактових ярмарок власники надавали частину приміщення для гостей, дбали, щоб вони могли мирно порозважатися і відпочити. У великій бальній залі танцювали краков’як, піднімали келихи з добірним вином.

Вам розкажуть про мистецтво середньовічного полювання, про історію тортур і покарань, військову історію замку, духовні скарби Волині.

Далі ми помандруємо на агросадибу «Хутір Касень», що пропонує відпочинок  в екологічно чистій гористій місцевості. Садиба розташована у найвищій точці Рівненської області на Повчанській височині, оточена лісами, в яких є безліч різноманітних грибів та ягід.
На території агросадиби є міні-ферма (вівці та свині породи венгерська, пухова, мангалець).

Вас чекає весело проведений час, захоплюючі екскурсії і смачний обід на свіжому повітрі.