Маєтності Даниловичів

Вартість туру – 385 гривень з дитини

Спочатку ми відвідаємо Підгорецький монастир. Його було  споруджено протягом 1706-1750 рр. на місці давньоруського монастиря, засновником якого була легендарна княжна Олена — дочка белзького князя Всеволода. Відродженню та розбудові монастиря сприяла родина Даниловичів, родовим помістям яких був Олеський замок. Комплекс складається з трьох основних споруд: церкви, будинку келій та дзвіниці. Монастир вважають однією з визначних пам’яток барокової архітектури галицької школи.

Заїдемо ми й на Пліснеське городище. Пліснеськ був одним з наймогутніших міст Київської Русі, тому й Пліснеське городище є унікальною середньовічною пам’яткою археології.  Воно вже більше 200 років досліджується археологами. Згадка  про поселення є у літописі “Слово о полку Ігоревім”.

Далі нас чекають Підгірці, які в часи розквіту називали українським Версалем.  Вони й зараз вражають пишнотою ренесансної архітектури і зачаровують неймовірними краєвидами. І хоч палац тривалий час перебуває в стані реставрації, його краса заполонить ваші серця. Це одна з кращих пам’яток пізнього Ренесансу. Замок будувався для відпочинку та розваг, і був відомий своїм театром, балами та полюванями. Неповторного вигляду замковому комплексу надавав парк.

По обіді ми приїдемо до Олеська, де нас чекатиме фортеця на пагорбі, одна з найстаріших в Україні. Замок славиться унікальною колекцією старовинних дерев’яних скульптур, частина з яких, авторства геніального Іоанна Георгія Пінзеля, нещодавно експонувалась у знаменитому паризькому Луврі. Ці древні стіни пам’ятають не одну історію кохання королів і вельмож, а одна із закоханих пар і досі не залишила замку – кажуть, що душі Адама Жолкевського і дочки власника замку Марціани блукають ночами старовинними галереями.

Також ми прогуляємося чудовим замковим парком, відвідаємо виставку в монастирі капуцинів та оглянемо костел Святої Трійці в містечку.