Маєтності Радзивілів і замок Любарта

Вартість туру – 340 гривень з дитини

Недалеко від древнього Луцька мандрівників чекає столиця литовського аристократичного роду Радзивілів – Олика. Розкішний палац і костел перебувають не в ідеальному стані, проте все ще зберігають давню велич і цікаві для туристів.
А далі ми запросимо Вас у подорож Луцьком, який відкриє вам двері до слави та величі давніх часів. Під час екскурсії Ви відвідаєте один із середньовічних замків України – Замок Любарта, де дізнаєтесь таємниці багатьох подій литовсько-польської доби. Ви пройдетеся вуличками “Старого міста”, де побачите величний кафедральний костел ХVІІ ст., що панує над рештками мурів окольного замку, монастирі тринітаріїв, шариток, бригідок, василіан, єзуїтів, шукатимете привидів у луцьких підземеллях, почуєте мелодію дзвонів багатовікових храмів. На сучасній пішохідній артерії Луцька – вул. Лесі Українки зможете насолодитися запашною кавою та поспостерігати за сучасним життям, що вирує на древніх вуличках та провулках міста. Відвідаєте неймовірно цікавий музей військової техніки, де ознайомитеся зі зразками техніки, частина з яких є на озброєнні сучасної української армії.
Також ми з вами відвідаємо музей науки в розважальному центрі «Адреналін» і ви переконаєтеся, що навчання фізики чи хімії може бути дуже цікавим і навіть веселим.
Зрештою, завершимо ми нашу подорож древнім містом на фабриці м’якої іграшки «Тигрес». Ви не лише побачите, як роблять найбільш милі і улюблені м’які іграшки, а й зможете їх купити за цінами значно нижчими, ніж у магазинах.
У Вас буде можливість пізнати місто заново або відкрити його для себе, як історичну пам’ятку та один із визначних культурних центрів Волині.