На гостину до Лесі Українки

Вартість туру – 305 гривень з дитини

Невеличке село, загублене у волинських пралісах, було справжнім «вдома» для геніальної дочки України Лариси Косач, яку всі ми знаємо як Лесю Українку. Сама вона про це писала так: «Колодяжне — це, власне, вдома, а решта, то це все так собі — між іншим»

Саме в Колодяжному Леся прожила з одинадцяти до тридцяти шести років. Саме тут бавилася з сільськими дітьми, гуляла навколишніми лісами. Фантастична природа Волині і розповіді місцевих мешканців стали причиною створення «Лісової пісні».

Дворянський маєток Косачів селяни називали палацом. Туди приїздив весь цвіт української інтелігенції. А для колодяженських селян організовувалися свята і вечірки.

У «білому» і «сірому» будиночках донині відчувається присутність Лесі Українки, там по-особливому звучать її твори і сприймаються розповіді про її життя.

Запрошуємо вас у захоплюючу мандрівку до родового гнізда Лариси Косач! А раптом і вам пощастить побачити Мавку і поговорити з мудрим дядьком Левом?

Дорогою додому ми також відвідаємо будиночок, у якому Леся Українка жила в Луцьку, і прогуляємося вулицями давнього міста.