Повстанський край

Вартість туру – 230 гривень з дитини

Причина номер один відвідати південь Здолбунівщини – це неймовірно прекрасна дика природа. Мальовничі пагорби Мізоцького кряжу та Кременецьких гір, розрізані численними ярами та балками, долини з холодними чистими джерелами, заповідними болотами. Густі ліси, що ховають сліди героїчного минулого.

Урочище Гурби, де відбувся найбільший бій в історії Української Повстанської Армії. Саме тут у боротьбі з радянськими військами віддали свої життя сотні наших земляків.    Це і є другою причиною відвідати ці легендарні місця – вклонитися пам’яті борців за незалежність України, побувати у відтвореній за зразками сорокових років минулого століття криївці.

А на завершення – мандрівка до найвіддаленішого куточка Здолбунівського району – схованого за лісами маленького села Зелений Дуб. Тут, над глибокою долиною, в агросадибі «Зелений Дуб» ви побуваєте на унікальній фермі, де вирощують овець романівської породи. До речі, маленькі ягнята зовсім не бояться людей, та й дорослі вівці спокійні і майже ручні. Тут можна гуляти, смажити м’ясо і просто гарно відпочити від міста. За бажанням групи з вами працюватиме аніматор.