Подільські столиці

Вартість туру – 445 гривень з дитини

Запрошуємо вас у захоплюючу мандрівку, що поєднує дуже різні речі – духовний центр, історичні пам’ятки і розваги. Проте всі місця, які ми пропонуємо відвідати, вам неодмінно сподобаються і будуть цікавими!

Розпочнемо ми подорож у знаменитому Зарваницькому духовному центрі.

Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір. Зараз на цьому місці споруджено комплекс церковних споруд з Собором Зарваницької Матері Божої, що належать Українській греко-католицькій церкві. Щороку сотні тисяч паломників приходять сюди на прощу. Марійський (тобто присвячений Пресвятій Богородиці) духовний центр у Зарваниці є однією з найвизначніших католицьких святинь світу і найбільшою святинею Української Греко-Католицької Церкви. Із усіх святих куточків України Зарваниця збирає щороку найбільше прочан, кількість яких іноді сягала й 2-х мільйонів паломників! Проща до Зарваниці – це не лише покаянна дорога для кожного окремого християнина. Вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту, дарує відчуття підтримки, дає нагоду і самому безкорисливо послужити ближньому, тут сповнюється Христовий заповіт: «Щоб усі були одно».

Далі ми вирушимо до одного з найдавніших міст України – княжої Теребовлі. Це невеличке містечко колись було столицею величного князівства. На жаль, від Теребовлянського замку залишилися лише руїни, але містечко оповите неймовірними легендами, має кілька цікавих пам’яток, так що нудьгувати нам не доведеться.

Завершимо ми нашу подорож прогулянкою «файним містом» Тернополем. Так, тут не збереглось давніх пам’яток, але місто має свій особливий галицький шарм. Чудова пішохідна зона з численними цікавими пам’ятниками виглядає дуже по-європейському. А в центрі міста розташований найбільший у Європі штучний став з невеликим острівцем, до якого ми зможемо прогулятися. Місто зачарує вас з першого погляду, і вам неодмінно захочеться повернутися сюди.