Поліські родзинки

Вартість туру – 270 гривень з дитини

Ми пропонуємо вам відвідати чи не найгарнішу місцевість Рівненщини – Надслучанський регіональний ландшафтний парк. Случ – найбільша притока Горині. Цю річку важко описати одним реченням. Вона бадьоро біжить звивистим неспокійним руслом, місцями пробиваючи собі шлях через давні граніти. На таких ділянках утворюються долини у вигляді каньйонів зі скелями, крутими обривами і порогами.

Подібні пейзажі можна зустріти в басейнах Тетерева або Росі. Іноді, коли до більш положистих та щебенистих берегів підступають хвойні ліси, – Случ приймає риси великих карпатських річок з численними виступаючими з води острівцями. У місцях з низькими берегами і більш спокійною течією згадуєш, що Случ все-таки поліська ріка. Але таких місць не дуже багато, частіше описані пейзажі швидко чергуються або навіть змішуються між собою – і тоді картини, що відкриваються, порівнювати з іншими куточками України стає набагато складніше.

Тут же розташований ландшафтний заказник «Соколині гори», пейзажі якого вважаються чи не найгарнішими на всьому Поліссі. На території парку також розташована історична пам’ятка — Губківський замок.

Мандруючи Поліссям, ви обов’язково відвідаєте Березнівський дендропарк, який включає в себе жасминовий сад, розарій, березовий гай, та й взагалі є дуже привабливим місцем для відпочинку.

І насамкінець ми відвідаємо унікальний Музей лісу поблизу Костополя.

Життя людей тисячі років було тісно пов’язане з лісом, адже майже все необхідне людина отримувала з лісу. Ліси обожнювались, часто вони були священними і слугували першими храмами. Там був особливий світ, зі своїми законами і правилами.

Минули століття, багато лісових матеріалів ми замінили синтетичними, але й сьогодні наше життя і благополуччя неможливе без лісу. Сподіваємось, що вам буде цікаво в затишному музеї лісу, а також на екологічній стежці, прогулянку якою ви обов’язково запам’ятаєте на все життя.

Ну а веселий пікнік на мальовничих галявинах біля музею допоможе розважитися і відпочити! За бажанням свято організують аніматори.