Родзинки надслучанського Полісся

Вартість туру – 355 гривень з дитини

Ви побуваєте в одному з найгарніших місць Волині, яке вважається еталоном Полісся. Вас зачарує звивиста ріка Случ з крутими гранітними берегами та древніми темними лісами. Саме там зачаїлись природні та архітектурні пам’ятки краю.

Відкриттям туру буде заповідна територія Городниці Житомирської області. На  березі річки Случ величаво красується Свято-Георгіївський чоловічий  монастир. Він, як духовний маяк, возвеличується над мальовничим Поліссям. Та головним об’єктом нашого маршруту буде відвідування нещодавно відкритого музею порцеляни. Науковці зберегли велику колекцію виробів Городницької порцелянової фабрики. Місцевий досвідчений краєзнавець розкаже про історію та секрети волинської порцеляни. В околицях Городниці знаходиться заказник «Урочище Модрина», яке знамените насадженнями модрини європейської на площі 12,0 га за віком 130 і 170 років. „Модрина” є живим пам’ятником початку створення лісу штучним шляхом в умовах Полісся. Насолодою для душі і тіла буде прогулянка вздовж гранітних берегів Случі та пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення – Городницького парку.

У Гульську Ви зможете побачити давньоруське городище та один із найцікавіших об’єктів „лінії Сталіна” – командний пункт на Панській Горі, де проходила лінія Новоград-Волинського укріпрайону. У 1846 році  с. Гульськ відвідав Т. Г. Шевченко, який тоді брав участь у експедиції за завданням археографічної комісії на Волині та Поділлі. Свої спогади Шевченко відобразив у повісті „Варнак”. Все це Ви побачите на Панській горі над річкою Случ, біля пам’ятного знаку.

І завершимо ми мандрівку в Новоград-Волинському – давньому Звягелі, місті на перетині річок Смілки і Случ. Воно відоме своїм «звягельським духом», який дав світу багатьох талановитих особистостей, однією з яких є Леся Українка. В місті знаходяться руїни Звягільського замку, які переносять нас в епоху того часу. Музей Лесі Українки гостинно запрошує в гості, де можна побачити особисті речі письменниці і дізнатись трішки більше про її життя. Архітектура міста, хоч і не масштабна, але не залишить вас байдужими.