Український Відень

Вартість туру – 550 гривень з дитини

Чернівці – чи не найбільш європейське місто України. Приїхавши до столиці Буковини, ви поринете в атмосферу цісарської Австро-Угорщини і закохаєтесь на все життя у вишукані сецесійні будиночки, у чистенькі казкові майдани міста, а також у тих, хто любив його до вас. Тут жили Юрій Федькович та Ольга Кобилянська, у цьому місті бували царі і цісарі. Розкішна мішанина стилів, культур, мов та народностей і становить сутність Чернівців, які при цьому залишаються дивовижно українським містом.

Міські легенди кажуть, що вулиці в Чернівцях підмітали букетами троянд, а книгарень тут було більше, ніж кав’ярень. Книгарень багато й тепер, але й кав’ярень чимало. Ви побачите Центральну площу, де з балкончика на ратуші буковинець у національному одязі нагадає нам про знамениту Марічку, що живе «там, на тому боці». Театральна площа чи не найгарніша в Україні, а ще на ній є своя Алея зірок – не гірша за ту, що в американському Голівуді. Пішохідна вулиця Кобилянської, розкішна Резиденція митрополитів Буковини і Далмації (тепер це найгарніший в Україні університет), музей Володимира Івасюка, пам’ятки унікальної церковної архітектури – все це ви побачите під час нашої мандрівки.

А дорогою до Чернівців ми зробимо зупинку поблизу Заліщиків – міста на острові, що омивається водами Дністра. Чудові краєвиди для фотосесій вам гарантовані).