Фортеці різних епох

Вартість туру – 225 гривень з дитини

Дубенський замок князів Острозьких має древню і славну історію, його стіни бачили козацькі битви і пишні шляхетські бали. Замок ніколи не був взятий приступом, оскільки міцні мури робили його практично неприступною спорудою. Середньовічні суворі мури підземель з похмурими склепіннями поєднуються з оздобленими ліпленням пишними парадними палацами і залами.

Сімдесят три гармати і річка Іква з її багатокілометровими заплавами завжди ставали непереборною перешкодою на шляху загарбників. Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут же ж зберігалися незліченні трофейні багатства: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя, хутра та шкури тварин.

Окрему окрасу комплексу становить палац князів Любомирських. Під час контрактових ярмарків власники надавали частину приміщення для гостей, дбали, щоб вони могли мирно порозважатися і відпочити. У великій бальній залі танцювали краков’як, піднімали келихи з добірним вином.

Вам розкажуть про мистецтво середньовічного полювання, про історію тортур і покарань, військову історію замку, духовні скарби Волині.

За три кілометри від Дубно ви відвідаєте споруду інших часів, але також військового призначення – Тараканівський форт. Дігери, гравці у пейнтбол, учасники «Битви екстрасенсів» стали постійними відвідувачами таємничої споруди. Зовнішній мур, оточений земляним валом і хащами борщівника, ховає кілька ходів всередину. Серед них є більш пристосовані до пересування і зовсім небажані для прогулянок туристів. Якою б стежкою ви не пройшли, форт справить на вас незабутнє враження.