Ідеальне місто і печерні святині

Вартість туру – 460 гривень з дитини

Королівське місто-фортеця Жовква відкриє Вам величезну кількість архітектурних пам’яток 17-18 століть. Мандрівка «ідеальним» містом доби Ренесансу розпочнеться від дерев’яної церкви Св. Трійці з унікальним різьбленим іконостасом. Далі, рухаючись вимощеними ще у королівські часи тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, де поховано представників трьох могутніх середньовічних родів: Жолкевських, Собеських та Даниловичів; церкву Різдва Христового, де, за переказами, відбулося хрещення Богдана Хмельницького; потужну оборонну синагогу,яка є однією найбільших у Європі, ну і, звичайно, королівський замок з вражаючими оборонними укріпленнями.

З Жовкви ми вирушимо до Крехівського чоловічого монастиря. Поряд з монастирем, серед надзвичайно мальовничих пагорбів у буковому лісі, вип’ємо води з цілющого джерела та відвідаємо печери двох ченців – Йоїла і Сільвестра. Побачимо збудовані ними дві каплиці: Святої Покрови та Святих апостолів Петра і Павла.

А завершимо ми подорож в унікальному Страдчі. Атмосфера спокою, гармонії і краси робить святуСтрадецьку Гору відомим відпустовим місцем як в Україні, так і за її межами; вона займає особливе місце серед християнських святинь. Найстарішою частиною пам’ятки є унікальний печерний монастирський комплекс (ХІ-ХІІІ ст.). з якого можна довідатися, як виглядало первісне подвижницьке монаше життя. Під час перебування в Страдчі можна пройтися Хресною Дорогою, якій Папа Римський Пій ХІ в 1936р. надав статус Єрусалимської, тобто участь в Страдецькій Хресній Дорозі прирівнюється за своїми ласками і заслугами до участі в Єрусалимському Хресному Ході, яким колись ходив Ісус Христос.