Містична краса Волині

Вартість туру – 265 гривень з дитини

Ви побуваєте у знаменитому «тунелі кохання» поблизу Клеваня. Природне диво останнім часом стало неймовірно популярним серед кінематографістів і фотографів усього світу.

Також ви побачите пам’ятку  українського середньовіччя, яка, на жаль, не так уже й добре збереглись до нашого часу. Величний замок у Клевані  тісно пов’язаний з родом Чарторийських, які на правобережних пагорбах Стубли збудували ще в п’ятнадцятому столітті фортецю, що потім неодноразово перебудовувалась, міняла власників, але стала візитівкою містечка і стимулом до його розквіту. І хоч ще з часів першої світової війни зруйнований замок не відновлювався в повному обсязі, він вартий вашої уваги. А неймовірні легенди його кількасотлітньої історії будуть вам неодмінно цікавими.

Також у Клевані обов’язково треба оглянути рідкісний для Волині бароковий костел, спорудження і функціонування якого також тісно пов’язане з родиною Чарторийських.

А після цікавої екскурсії ми вирушимо до села Суськ, де діє мисливсько-спортивний клуб «Сокіл». Там ви зможете обрати мандрівку одним з чотирьох туристичних маршрутів – «Широкий шлях», «Лісова Горинь», заповідне урочище «Соломки», «Білі гори». Також можна покататися на конях, повправлятися в стендовій стрільбі, ну й, звісно, влаштувати пікнік в барбекю-парку.