Тунель кохання і волинська старовина

Вартість туру – 230 гривень з дитини

Ви побуваєте у знаменитому «тунелі кохання» поблизу Клеваня. Природне диво останнім часом стало неймовірно популярним серед кінематографістів і фотографів усього світу.

Також ви побачите пам’ятку  українського середньовіччя, яка, на жаль, не так уже й добре збереглись до нашого часу. Величний замок у Клевані  тісно пов’язаний з родом Чарторийських, які на правобережних пагорбах Стубли збудували ще в п’ятнадцятому столітті фортецю, що потім неодноразово перебудовувалась, міняла власників, але стала візитівкою містечка і стимулом до його розквіту. І хоч ще з часів першої світової війни зруйнований замок не відновлювався в повному обсязі, він вартий вашої уваги. А неймовірні легенди його кількасотлітньої історії будуть вам неодмінно цікавими.

Також у Клевані обов’язково треба оглянути рідкісний для Волині бароковий костел, спорудження і функціонування якого також тісно пов’язане з родиною Чарторийських.

Ми відвідаємо культурно-археологічний комплекс «Пересопниця», що складається з археологічного музею, музею української Першокниги і музею-скансену «Княже місто», де ви познайомитесь з історією древнього міста Пересопниця, адже колись тут була столиця удільного князівства Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Після зруйнування міста монголо-татарами, тут залишився уцілілим княжий некрополь – Пречистенський православний чоловічий монастир, де протягом 1557-1561 років було створено національний продукт ренесансної культури – ПЕРЕСОПНИЦЬКЕ ЄВАНГЕЛІЄ, перший повний переклад із староболгарської мови на давньоукраїнську Святого Письма.

А після цікавої екскурсії ви зможете погуляти мальовничою територією комплексу, влаштувати пікнік в альтанках, посмажити м’ясо і покуштувати справжній козацький куліш або вареники (за попереднім замовленням). За бажанням групи організувати дозвілля зможе аніматор.