Дорогами Чорногори

Вартість туру – 1665 гривень з дитини

Першою нашою зупинкою буде Яремче – відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом  Пробій  (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном «Гуцульщина». Сувенірний ринок Яремче  — мекка народно-прикладного мистецтва.  З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев’яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри.

А далі нас чекає справжнісінький центр Європи! І розташований він у селі Ділове – саме так визначили географи з Імператорсько-Королівського військово-географічного інституту у Відні. Туристи дуже люблять доторкнутись до центру Європи та загадати бажання. Місцеві кажуть, що після того, як доторкнешся до пам’ятного знаку, обов’язково вирушиш у мандри Європою. Навіть, якщо ти цього не планував.

Під вечір ми приїдемо в село Кваси, названі так через “квасну”, тобто мінеральну воду, якої тут на кожному кроці по джерелу! Мальовниче селище, оточене височенними горами, радо зустріне вас. Мало хто знає, але  у Квасах — більше 80-ти джерел мінеральних вод (а хтось з місцевих скаже, що й всі 200 — просто місця знати треба, де та вода живильна струменить!). Лікувальні властивості мінеральних вод — “квасних”, як кажуть тут — масово почали використовувати ще за часів Австро-Угорщини, а в середині ХІХ століття тут було збудовано водолікарню та купелі “Буркут”.

Другого дня ми з вами піднімемося в гори. Довжина маршруту: 15 км, перепад висот — 1168 м.
Маршрут починається в селі Кваси, пролягає на гору Веснарка (1276 м), де на однойменній полонині можна відпочити, потім — підйомом на гору Копиця і на гору Шешул (1726 м).
На маршруті можна оглянути велитенські полонини та сідловинне болото на схилі Шешула.Нас чекають високогірні чорничники, букові та ялицеві ліси.

Третій день розпочнеться відвіданням водоспаду Труфанець. Це найвищий водоспад на Закарпатті! Вода тут падає з висоти 36 метрів, утворюючи систему з п’яти мальовничих каскадів.

Потім нас чекає знаменитий Буковель –  найбільший гірськолижний курорт України. Розташований він  біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. За бажанням ви не лише підніметеся найсучаснішим витягом на гору, що дала назву курорту, а й відпочинете біля найбільшого штучного озера України.

Завершимо ми нашу подорож у столиці Прикарпаття – Івано-Франківську. Колишній Станиславів досі несе на собі відбиток епох польського і австрійського панування, водночас залишаючись цілком українським містом. Молодше покоління мешканців з любов’ю називає своє місто Франик, і ми переконані, що фонтани, пішохідні вулички, зони відпочинку, сквери, а також цікава європейська архітектура надихнуть і вас любов’ю до славного міста.