Цілющі джерела Закарпаття

Вартість туру – 1720 гривень з дитини

Першою нашою зупинкою  буде Яремче – відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом  Пробій  (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном «Гуцульщина». Сувенірний ринок Яремче  — мекка народно-прикладного мистецтва.  З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев’яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри.

Далі ми прибудемо  в Солотвино – унікальний  не лише для України курорт.  Вода соляних озер Солотвино за своїми лікувальними властивостями аналогічна водам Мертвого моря. Перше озеро з’явилося кілька десятків років тому на місці шахти Кунігунда, яка відпрацювала свій ресус ще у минулому столітті. З часом площа водойм на місці просідання грунтів збільшувалась і нині сягає майже 10 га. Вода у цих озерах дуже солона, і не дасть вам потонути, навіть якщо ви не вмієте плавати. Також ви зможете намаститися лікувальними грязями і зробите неймовірну фотосесію.

Наступний день ми проведемо в Новоселиці, на турбазі «Валило». Вона унікальна сама собою, оскільки на її території розміщена справжня пам’ятка історії гуцулів, яка так подобається туристам – Валило. Валило – це діжка, де з давніх-давен гуцули прали вовняні вироби, ну а зараз це місце, де можна повноцінно відпочити, оскільки гірські, криштально чисті води, які з великою силою потрапляють у валило бурлять і створюють такий собі природний гідромасаж. Ефект вражаючий. Отже, це буде день природних джакузі, чанів, басейнів, прогулянок у ліс, катання на  конях, активних ігор.

Третього дня  нас чекає знаменитий Буковель –  найбільший гірськолижний курорт України. Розташований він  біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. За бажанням ви не лише підніметеся найсучаснішим витягом на гору, що дала назву курорту, а й відпочинете біля найбільшого штучного озера України.

Завершиться наша мандрівка в одній з найбільших християнських святинь Галичини – Святоуспенській Унівській Лаврі. Монастир є одним з найстаріших в Україні. Точних відомостей про дату заснування обителі немає, проте в документах початку ХІV століття Унів згадується як один з духовних центрів Галичини. Обителлю опікуються монахи-студити. Із цілющою водою, що витікає потічком з-під самісінького престолу Свято-Успенської унівської церкви, монастир сам є чудотворним джерелом спокою і умиротворення.