Головна ялинка країни та резиденція Святого Миколая!

Фото: Олег Стельмах
Фото: Олег Стельмах

Запрошуємо вас провести новорічні свята разом з нами в столиці нашої країни! Цьогоріч Софіївська площа зустріне гостей традиційними різдвяними ярмарками, музикою, численними майстер-класами, а головне – саме там, на площі між двома древніми соборами, розташується резиденція Святого Миколая.

Крім прогулянки чудовим різдвяним Києвом, ви зможете відвідати на вибір численні екскурсії, які пропонує наше туристичне агентство. Наприклад, зможете на фабриці ялинкових прикрас побачити, як народжується новорічне диво. Можлива також екскурсія на кіностудію, де ви ознайомитеся з процесом створення фільмів і улюблених телепередач, відчуєте себе акторами чи режисерами. Також запрошуємо до Миколая в козацький скансен “Мамаєва Слобода” і на майстер-клас з виготовлення традиційних медових пряничків “миколайчиків”. Молодшим школярикам цікавою буде тематична екскурсія «Казковий Київ», старші  можуть спробувати обрати майбутнє в Місті професій – причому практично, спробувавши себе в різних професіях.

Ви зможете почути легенди древнього Подолу, дізнатися більше про княжий Київ, побачити перлини архітектури від середньовіччя до початку двадцятого століття, поринути в атмосферу давньої України в музеї під відкритим небом, відвідати планетарій чи океанаріум. Зрештою, перелічити все, що може запропонувати наша столиця її гостям, дуже складно. Тому кожен тур розробляємо індивідуально, виходячи з побажань наших клієнтів.

Замовляйте святкові тури з 8 грудня 2015  до 28 січня 2016 року!

Орієнтовна вартість туру:

Від 435 грн/особа

(Вартість залежить від обраної програми та екскурсій)

У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом;
  • Плата за вхід у музеї та туристичні об’єкти;
  • Послуги гіда, екскурсоводів;
  • Туристичне страхування.