Вікенд на Поділлі: Бакота- Кам’янець-Подільський – Хотин – Кривче

Кам'янець-Подільська фортеця
Кам’янець-Подільська фортеця

Запрошуємо на Поділля!

Наша мандрівка Поділлям розпочнеться в унікальному скельному монастирі в урочищі Бакота, на території Національного природного парку «Подільські Товтри». На Білій Горі, що височить над Дністром, ще в дванадцятому столітті було засновано скельний монастир, який і досі приваблює паломників з усієї України. Сама ж Бакота – колишня столиця Пониззя, затоплена під час спорудження Дністровської ГЕС у сімдесятих – вісімдесятих роках минулого століття. Ви буде захоплені розкішними краєвидами подільської природи, могутнім Дністровським каньйоном і неймовірною історією цих земель.

Далі Ви відвідаєте Кам’янець – місто-музей. Майже тисячолітня історія міста відображена в численних пам’ятках, що утворюють неповторний архітектурний ландшафт. Українці, поляки, євреї, турки – хто тільки не мешкав у Кам’янці, формуючи особливу ауру міста, розташованого над Смотрицьким каньйоном! У  величну чудово збережену фортецю ви закохаєтесь з першого погляду.

А буквально поруч, на берегах широкого повноводого Дністра, височіє чи не найстаріша українська фортеця – Хотинська. На відміну від багатьох інших, вона не перебудовувалась з чотирнадцятого століття, тому й виглядає цілісним автентичним оборонним замком, без будь-якого натяку на пишноту, властиву пізнішим спорудам. Мандрівка територією фортеці ніби перенесе вас у часі на сім століть назад.

Завершимо ми нашу мандрівку, відвідавши Кришталеву печеру на Тернопільщині. Екскурсійний маршрут не потребує спеціального спорядження і легкий для проходження.  Ви проведете півтори години в унікальному казковому світі підземних гротів, озер і численних переходів.

Вартість туру:

860 грн/особа для дорослих
800 грн/особа для дітей
760 грн/особа для учасників АТО

У вартість входить:

Транспортне обслуговування;
Супровід гіда;
Послуги екскурсоводів;
Вхідні квитки;
Проживання ;
Туристичне страхування.
У вартість не входить:

Харчування;
Особисті витрати та сувеніри.
Програма туру:

1 день:

6:00 – Виїзд;
Екскурсія Бакотським монастирем
Екскурсія Кам’янцем-Подільським та фортецею;
Поселення в готель;

2 день:

8:00 – Сніданок;
Екскурсія Хотинською фортецею;
Зупинка з видом на замок в Жванці;
Екскурсія в кришталеву печеру;
23:00(орієнтовно) – повернення додому.