У цвіті сакур або наш вікенд на Закарпатті (фотозвіт)

На вихідних з групою туристів відвідали Закарпаття. Саме там ми зустріли літо навесні: температура повітря за +20, шорти і босоніжки,а навколо ніжно-зелені дерева та карпатські краєвиди.

Першим пунктом нашої дводенної програми був один з найкращих замків України- мисливський палац Шенборнів, навколо якого розкішний парк, де квітнуть магнолії і сакури, ростуть вікові дуби та смереки.  Фото на фоні палацу та цвітіння дерев вийшли просто чудові.

Далі відвідали одну із найстаріших споруд Закарпаття – Невицький замок, звідки відкривається неймовірний краєвид на зелену долину річки Уж і попрямували до Ужгорода.

 Ужгород зустрів нас сонцем та квітучими алеями. П’ятдесят відтінків рожевого радували око, адже одночасно з сакурами тут цвітуть і магнолії.  Вздовж річки Уж ми познайомилися із найменшими цікавинками дивовижного міста – міні-скульптурами, що встановлені на перилах мосту. Особливу увагу викликала європейська вуличка Ужгорода – Корзо, на якій багато кав’ярень та магазинчиків, ну і звичайно пам’яток архітектури – синагога, яка зараз функціонує як філармонія, та костел св.Георгія з старим діючим годинником та органом. Справив враження і замок на горі міста.

Перший день був насичений сонцем, яскравими барвами та емоціями, і завершився у готелі на березі озера в оточенні Карпатських гір.

Наступного дня побували в українській Угорщині – місті Берегово, де занурилися у цілющу мінеральну воду термальних джерел, а також  прогулялися вулицями, яким уже більше 900 років.

Завершили нашу мандрівку екскурсією у Замку Паланок,який височіє над Мукачевим.

Одим словом класний вікенд: для наших туристів безліч позитивних вражень та яскравих фото на згадку.

Тож не сидіть вдома –  навколо стільки всього цікавого . Відпочивайте з нами і ми покажемо Вам неймовірну красу України.

  • Natali

    Знайомство з Закарпаттям перевершило всі мої сподівання… Яка ж все-таки неосяжно-різноманітна і незбагненно-кольорова наша Україна! Дякую “Хоч куди” і Світлані Володимирівні за прекрасні маршрути і захоплюючі легенди та історії… Так багато ще належить побачити, почути, відчути, скоштувати, збагнути і дізнатися. Всім дуже рекомендую чарівні подорожі з “Хоч куди”…. До нових зустрічей і пригод! :)