Подорож до Кременця та Білокриниці учнів Глинської ЗОШ Здолбунівського району

IMG_4242Разом з учнями Глинської ЗОШ Здолбунівського району відвідали Кременець та Білокриницю. Попри те, що на початку екскурсійної поїздки була сонячна погода, Кременець зустрів нас зливою. Та це не завадило школярам здійснити подорож містом, побачити безліч чудових культових споруд, родинну садибу Словацьких кінця XVIII ст., де народився у 1809 році і провів дитинство визначний польський поет Юліуш Словацький. Діти почули багато цікавого, ну і просто відпочили в оточенні Кременецьких гір та неймовірних краєвидів.

Дощ, який супроводжував нас цілий день то переставав, то знову починався. Добре, що дав нам здійснити підйом до головної атракції Кременця — гори Бони, яка відома завдяки руїнам замку. Саме тут, із висоти 400 метрів ми змогли побачити чудовий краєвид міста й основних архітектурних пам’яток на чолі з Колегіумом Єзуїтів! Краса!

Під час  екскурсії ми також побували в Білокриниці, де оглянули маловідомий, але досить гарний замок-палац у готичному стилі, з елементами ренесансу. Зараз у приміщенні розташований лісотехнічний коледж. Саме ту ми здійснили прогулянку екологічною стежкою дендропарку XIX століття, який знаходиться за палацом. Як квіткові рослини, так і дерева милували наше око справжньою красою, найбільше враження на екскурсантів справили Горіх чорний та Тюльпанове дерево, яке якраз розцвіло.

Думаємо, що поїздка обов’язково залишить після себе теплі спогади та яскраві враження.

Хто, ще не був у цих місцях — запрошуємо в тур «Кременець — Білокриниця»

Не сидіть вдома й ми покажемо Вам мальовничі куточки України!!!