Чернівці – Хотин -Кам’янець-Подільський -Печера”Кришталева”з Рівного

Запрошуємо 8-9 жовтня на Поділля!

Чернівці – Хотин -Кам’янець-Подільський -Печера”Кришталева”з Рівного

Наша мандрівка Поділлям розпочнеться у Кришталевій печері на Тернопільщині. Екскурсійний маршрут не потребує спеціального спорядження і легкий для проходження.  Ви проведете півтори години в унікальному казковому світі підземних гротів, озер і численних переходів.

Далі Ви відвідаєте Кам’янець – місто-музей. Майже тисячолітня історія міста відображена в численних пам’ятках, що утворюють неповторний архітектурний ландшафт. Українці, поляки, євреї, турки – хто тільки не мешкав у Кам’янці, формуючи особливу ауру міста, розташованого над Смотрицьким каньйоном! У  величну чудово збережену фортецю ви закохаєтесь з першого погляду.

А буквально поруч, на берегах широкого повноводого Дністра, височіє чи не найстаріша українська фортеця – Хотинська. На відміну від багатьох інших, вона не перебудовувалась з чотирнадцятого століття, тому й виглядає цілісним автентичним оборонним замком, без будь-якого натяку на пишноту, властиву пізнішим спорудам. Мандрівка територією фортеці ніби перенесе вас у часі на сім століть назад.

Завершимо ми нашу мандрівку, відвідавши Чернівці – чи не найбільш європейське місто України. Приїхавши до столиці Буковини, ви поринете в атмосферу цісарської Австро-Угорщини і закохаєтесь на все життя у вишукані сецесійні будиночки, у чистенькі казкові майдани міста, а також у тих, хто любив його до вас. Тут жили Юрій Федькович та Ольга Кобилянська, у цьому місті бували царі і цісарі. Розкішна мішанина стилів, культур, мов та народностей і становить сутність Чернівців, які при цьому залишаються дивовижно українським містом.

А дорогою до Рівного ми зробимо зупинку поблизу Заліщиків – міста на острові, що омивається водами Дністра. Чудові краєвиди для фотосесій вам гарантовані)

Вартість туру:

910 грн/особа для дорослих
880 грн/особа для дітей

У вартість входить:

Транспортне обслуговування;
Супровід гіда;
Послуги екскурсоводів;
Вхідні квитки;
Проживання ;
Туристичне страхування.
У вартість не входить:

Харчування;
Особисті витрати та сувеніри.
Програма туру:

1 день:

6:00 – Виїзд;
Екскурсія в кришталеву печеру
Екскурсія Кам’янцем-Подільським та фортецею;
Поселення в готель;

2 день:

Екскурсія Хотинською фортецею;
Екскурсія м.Чернівці;
23:00(орієнтовно) – повернення додому.