25 червня – Львів зі смаком кави

teatr-021

25 червня запрошуємо Вас до Львова!

Львів прекрасний у всі пори року, незважаючи на його галасливість та залюдненість тут також можна відчути справжню романтику. Вузенькі вулиці старого міста, бруківка, удари дзвону Ратуші, архітектура, затишні кав’ярні – усе це надає місту неповторної атмосфери.

Ми пропонуємо Вам побачити безліч місць, де можна помріяти та почути ніжні, а деколи й драматичні історії кохання про львівських «Ромео і Джульєту» та перебування у Львові авантюриста Джакомо Казанова і Леопольда фон Захер Мазоха, побачити місця, де проходили бали і карнавали, відчути епоху сентиментів і гітар. Саме тут Вас всюди супроводжуватиме запаморочливий запах кави.

Протягом прогулянки дивовижним містом Лева ми з Вами піднімемося на дах «Дому легенд» та спустимося в підземелля «Копальні кави».  Ви дізнаєтеся, чому за фасадом Чорної кам’яниці ховається майже столітній лицар; де в місті є лев, що сумує і посміхається одночасно; що символізують античні боги на площі Ринок.

Ви матимете можливість оглянути і купити пряники у Пряничній майстерні «Юрашки», шоколад у крамничці «Леополіс» і у Майстерні шоколаду, свічки та печиво у Свічковій мануфактурі…

Середньовічний  Львів подарує Вам піднесений настрій та незабутні відчуття. Цікаві реальні історії  відомих людей надовго западуть в душу назавжди, і ви ще раз і ще раз будете прагнути потрапити до найчарівнішої перлини в історичній короні України.

Програма туру:

6.00. Виїзд з Рівного, Здолбунова.
10:00 орієнтовний час прибуття у Львів
10:00-11:30 екскурсія “Личаківський цвинтар”
11:30 – 14:00 екскурсія “Романтика середньовічного Львова”
14.00-15.00 обід у закладах харчування Львова( у вартість не включено)
15:00-17:00 прогулянка “Зі смаком кави”, під час якої Ви відвідаєте затишні кав’ярні, Копальню Кави, Дім Легенд, Гасову Лямпу, кафе “Мазох”, Криївку.
17.00 – 19.00 вільний час
19.30 Від’їзд зі Львова .
Прибуття близько 22:00.
Вартість туру:

320 грн/особа

У вартість включено:

  • Проїзд;
  •  екскурсія Львовом, Личаківським цвинтарем та прогулянка емоційними кав’ярнями;
  • Послуги гіда;
  • Туристичне страхування
  • Вхідні квитки