Тур “Перлини Закарпаття” з Рівного. Все включено!

Тур з Рівного на Закарпаття.

22-23-24 вересня запрошуємо у подорож чарівним Закарпаттям з обов’язковими атрибутами карпатського відпочинку – гірськими краєвидами та чистим повітрям, найпотужнішими водоспадами,цілющими чанами, колоритною архітектурою, романтичнми історіями, легендами,а ще неймовірно смачною кухнею і вином.

Розпочнемо екскурсію в парку Шенборна, який по праву називають порталом між 2 епохами Закарпаття: Австро-Угорщиною та сучасною Україною. Це 12 гектарів зі спорудами та вулицями, що відтворюють XIX століття, коли Закарпаття було повноправною частиною Австро-Угорщини. Гуляючи вулицями парку, ви знайдете 7 унікальних ліхтарів, що символізують 7 днів тижня, та 12 невеличких мостів, кожен із яких відповідає певному знакові зодіаку. А ще 22 лавки, на яких встановлені герби держав, у складі яких перебувало нинішнє Закарпаття.

Другий день розпочнемо в оповитому легендами Невицькому замку. Руїни мурованої фортеці, оточені ровом і розташовані на горі над Ужанською долиною, досі справляють неабияке враження разом з прекрасним краєвидом, який відкривається з замкової гори.

Далі помандруємо до столиці сонячного краю – чарівного міста Ужгород, де відвідаємо середньовічний замок, будемо милуватися сакральною архітектурою, гуляти затишними старими вуличками і прекрасними небережними-алеями вздовж Ужа.

15538_800x600_1361471612_img_8319

На завершення дня відвідаємо чотирьохсотлітній дегустаційний підвал  «Кельтського двору», де Ви матимете можливість  скуштувати десятки види напоїв, характерних для пост кельтських країн Європи, а також пройти курс оздоровлення настоянками на плодах дикоростучих кущів, лікарських трав та цілющих коренів.

Водоспад Шипіт
Водоспад Шипіт

Прощання з Закарпаттям буде  біля  найгарнішого і найпотужнішого водоспаду Українських Карпат – Шипіт, саме тут Ви будете насолоджуватися гірською природою, піднімаючись схилами гори Гемба на  крісельному підйомнику в Пилипці.

Вартість туру:

1265 грн/особа для дорослих
1200 грн/особа для дітей

У вартість входить:

  • Транспортне обслуговування;
  • Проживання;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • Страхування.