Тур “Перлини Закарпаття” з Рівного. Все включено!

Тур з Рівного на Закарпаття.

25-26-27 серпня запрошуємо у подорож чарівним Закарпаттям з обов’язковими атрибутами карпатського відпочинку – гірськими краєвидами та чистим повітрям, найпотужнішими водоспадами,цілющими чанами, колоритною архітектурою, романтичнми історіями, легендами,а ще неймовірно смачною кухнею і вином.

1440686927-102067__shemborn3Розпочнемо екскурсіюв в архітектурному диві Закарпаття – розкішному палаці графів Шенборнів-Бугеймів, який, разом зі старим парком навколо нього, вражає вишуканістю та довершеністю. На території парку зможете попити  мінеральної водички “Поляна Купель” та омолодитися у справжньому  потічку з цілющою водою “Джерело Краси”. Далі помандруємо до столиці сонячного краю – чарівного міста Ужгород, де відвідаємо середньовічний замок, будемо милуватися сакральною архітектурою, гуляти затишними старими вуличками і прекрасними небережними-алеями вздовж Ужа.

Наступного дня помандруємо до парку Шенборна, який по праву називають порталом між 2 епохами Закарпаття: Австро-Угорщиною та сучасною Україною. Це 12 гектарів зі спорудами та вулицями, що відтворюють XIX століття, коли Закарпаття було повноправною частиною Австро-Угорщини. Гуляючи вулицями парку, ви знайдете 7 унікальних ліхтарів, що символізують 7 днів тижня, та 12 невеличких мостів, кожен із яких відповідає певному знакові зодіаку. А ще 22 лавки, на яких встановлені герби держав, у складі яких перебувало нинішнє Закарпаття.

chani_v_lumshorahНа завершення дня у Вас буде можливість поваритись в легендарних чанах з сірководневою водою. А бажаючі помилуватись природою зможуть прогулятись до Лумшорських водоспадів.

nevytskyy_zamokПрощання з Закарпаттям відбудеться в оповитому легендами Невицькому замку. Руїни мурованої фортеці, оточені ровом і розташовані на горі над Ужанською долиною, досі справляють неабияке враження разом з прекрасним краєвидом, який відкривається з замкової гори.

Вартість туру:

1250 грн/особа для дорослих
1200 грн/особа для дітей

У вартість входить:

  • Транспортне обслуговування;
  • Проживання;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • Страхування.

У вартість не входить:

  • Купання в чанах;
  • Харчування
  • Сувеніри і особисті витрати.