Вишнівець – Збараж – Тернопіль

IMG_3607Ми пропонуємо вам відвідати батьківщину легендарного засновника українського козацтва Дмитра Байди Вишневецького. Так-так, саме того Байди, який був страчений у Стамбулі за наказом султана через повішення на гак. Проте не лише військовими виправами і неабиякою мужністю відомий був Вишневецький.  Волинський шляхтич, князь з роду Гедиміновичів володів неабиякими маєтностями, а родовим його гніздом було містечко Вишнівець. Ми відвідаємо палац, побудований у вісімнадцятому столітті  на місці фортець і замків, що височіли там ще з чотирнадцятого століття. На жаль, колишні розкішні інтер’єри і мистецькі витвори не збереглися – протягом двадцятого століття палац двічі був розграбований більшовицькими і радянськими військами. Але досі це цікава споруда, що нагадує про велич волинського роду Вишневецьких.

IMG_3650Далі ми помандруємо до Збаража, де побачимо замок на вершині гори, оточений зусібіч болотистою долиною річки Гнізни.  Ця твердиня була споруджена за принципом «палац і фортеця», тому неприступні мури сусідили тут з пишнотою внутрішнього убранства. Древні стіни бачили десятки битв, зазнавали руйнувань і від польських, і від турецьких, і від російських військ. Тут творилась історія…

718Завершимо ми нашу подорож прогулянкою «файним містом» Тернополем. Так, тут не збереглось давніх пам’яток, але місто має свій особливий галицький шарм. Чудова пішохідна зона з численними цікавими пам’ятниками виглядає дуже по-європейському. А в центрі міста розташований найбільший у Європі штучний став з невеликим острівцем, до якого ми зможемо прогулятися. Місто зачарує вас з першого погляду, і вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще не раз.

 

 

Орієнтовна вартість туру:

Для дорослих – 290 грн/особа

Для дітей – 280 грн/особа

У вартість включено:

  • Проїзд комфортабельним автобусом;
  • Вхідні квитки в музеї;
  • Послуги гіда, екскурсовода;
  • Туристичне страхування.