Соколині гори (Березне – Губків)

 

Ми пропонуємо вам відвідати чи не найгарнішу місцевість Рівненщини – Надслучанський регіональний ландшафтний парк. Случ – найбільша притока Горині. Цю річку важко описати одним реченням. Вона бадьоро біжить звивистим неспокійним руслом, місцями пробиваючи собі шлях через давні граніти. На таких ділянках утворюються долини у вигляді каньйонів зі скелями, крутими обривами і порогами.

Подібні пейзажі можна зустріти в басейнах Тетерева або Росі. Іноді, коли до більш положистих та щебенистих берегів підступають хвойні ліси, – Случ приймає риси великих карпатських річок з численними виступаючими з води острівцями. У місцях з низькими берегами і більш спокійною течією згадуєш, що Случ все-таки поліська ріка. Але таких місць не дуже багато, частіше описані пейзажі швидко чергуються або навіть змішуються між собою – і тоді картини, що відкриваються, порівнювати з іншими куточками України стає набагато складніше.

Тут же розташований ландшафтний заказник «Соколині гори», пейзажі якого вважаються чи не найгарнішими на всьому Поліссі. На території парку також розташована історична пам’ятка — Губківський замок.

Мандруючи Поліссям, ви обов’язково відвідаєте Березнівський дендропарк, який включає в себе жасминовий сад, розарій, березовий гай, та й взагалі є дуже привабливим місцем для відпочинку.

Орієнтовна вартість туру:

Для дітей – 160 грн/особа
Для дорослих – 180 грн./особа

У вартість включено:

Проїзд комфортабельним автобусом;
Плата за вхід в туристичні об’єки;
Послуги гіда, екскурсоводів;
Туристичне страхування.