Містичне місце сили (Олевськ – Кам’яне село)

14143Запрошуємо вас  відвідати унікальне Кам’яне село. Це знамените  Місце Сили.  В наш непростий час так хочеться отримати справжню силу. Наші предки такі місця оберігали від негативного впливу. Ми пропонуємо Вам на собі відчути СИЛУ Кам’яного села.

Ця екскурсія для тих, хто хоче відчути ритми глибинного Полісся. Одна з найцікавіших природних пам’ятокimgp4968 Житомирщини – це «Кам’яне село» під Олевськом.   Справжнім скарбом тут є законсервована культура, що зберегла пам’ять про ті часи, коли все почалось. Таку архаїчну традицію зберегло українське Західне Полісся.  Ви відвідаєте геологічний заповідник, де зусібіч вас оточать велетенські валуни круглих форм. Місцями вони так тісно стоять один до одного, що нагадують або сім’ю застиглих у камені велетів, або село з хатою, хлівом і клунею. Є тут і «площа», на якій розташовані «церква» і «школа». Але найголовнішою принадою Камінного села є БОЖИЙ КАМІНЬ. За легендою, тут колись було справжнє село, через яке йшов бідний подорожній. Він попросив у селян хліба, а коли ті відмовили перетворив все і всіх у камінь. То був сам Господь. На Божому камені  є так звані сліди Бога: один велетенський, ніби від босої ступні і два менші. Неодмінно треба стати на сліди і загадати бажання.

Свято-миколаївська_церква,_Олевськ_3До екскурсійної програми  включено: крім  природніх чудес Полісся,  архітектурні перлини древнього  Олевська – Миколаївська церква 16 ст., столиця вояків УПА «Поліська Січ» на чолі з Тарасом Бульбою-Боровцем і екологічна стежка по геологічному заповіднику “Камяне село”. Ви із задоволенням проведете цей унікальний день.

 

 

 

Орієнтовна вартість туру:

Для дітей – 285 грн/особа
Для дорослих – 360 грн./особа

У вартість включено:

Проїзд комфортабельним автобусом;
Плата за вхід в туристичні об’єки;
Послуги гіда, екскурсоводів;
Туристичне страхування.