Родзинки надслучанського Полісся (Городниця – Гульськ – Новоград-Волинський)

Ви побуваєте в одному з найгарніших місць Волині, яке вважається еталоном Полісся. Вас зачарує звивиста ріка Случ з крутими гранітними берегами та древніми темними лісами. Саме там зачаїлись природні та архітектурні пам’ятки краю.

11853_800x600_monastyry1Відкриттям туру буде заповідна територія Городниці Житомирської області. На  березі річки Случ величаво красується Свято-Георгіївський чоловічий  монастир. Він, як духовний маяк, возвеличується над мальовничим Поліссям. Та головним об’єктом нашого маршруту буде відвідування нещодавно відкритого музею порцеляни. Науковці зберегли велику колекцію виробів Городницької порцелянової фабрики. Місцевий досвідчений краєзнавець розкаже про історію та секрети волинської порцеляни. В околицях Городниці знаходиться заказник «Урочище Модрина», яке знамените насадженнями модрини європейської на площі 12,0 га за віком 130 і 170 років. „Модрина” є живим пам’ятником початку створення лісу штучним шляхом в умовах Полісся. Насолодою для душі і тіла буде прогулянка вздовж гранітних берегів Случі та пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення – Городницького парку.

f-2701205805У Гульську Ви зможете побачити давньоруське городище та один із найцікавіших об’єктів „лінії Сталіна” – командний пункт на Панській Горі, де проходила лінія Новоград-Волинського укріпрайону. У 1846 році  с. Гульськ відвідав Т. Г. Шевченко, який тоді брав участь у експедиції за завданням археографічної комісії на Волині та Поділлі. Свої спогади Шевченко відобразив у повісті „Варнак”. Все це Ви побачите на Панській горі над річкою Случ, біля пам’ятного знаку.

brt20090721031l.jpg.dbc03f2f287ff34d3a09bbc16a63af33І завершимо ми мандрівку в Новоград-Волинському  – давньому  Звягелі, місті на перетині річок Смілки і Случ. Воно відоме своїм «звягельським духом», який дав світу багатьох талановитих особистостей, однією з яких є Леся Українка. В місті знаходяться руїни Звягільського замку, які переносять нас в епоху того часу. Музей Лесі Українки гостинно запрошує в гості, де можна побачити особисті речі письменниці і дізнатись трішки більше про її життя. Архітектура міста, хоч і не масштабна, але не залишить вас байдужими.

Орієнтовна вартість туру:

Для дітей – 250 грн/особа
Для дорослих – 310 грн./особа

У вартість включено:

Проїзд комфортабельним автобусом;
Плата за вхід в туристичні об’єки;
Послуги гіда, екскурсоводів;
Туристичне страхування.