Королівські міста і галицькі святині (Львів – Жовква – Крехів – Страдч)

original-1231638938Дводенна мандрівка, під час якої ви зможете прогулятися вечірнім Львовом і побачити найцікавіше поруч з вічним містом. Львів  має надзвичайно драматичну історію. Сьогодні це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Його протягом століть будували кращі європейські архітектори. На щастя, попри трагічне минуле століття з його двома світовими війнами, місто залишилося майже неушкодженим.

Ми з вами протягом прогулянки дивовижним містом Лева піднімемося на дах «Дому легенд» та спустимося в підземелля «Копальні кави».  Ви дізнаєтеся, чому за фасадом Чорної кам’яниці ховається майже столітній лицар; де в місті є лев, що сумує і посміхається одночасно; що символізують античні боги на площі Ринок.

Ви матимете можливість оглянути і купити карамель у Майстерні карамелі, пряники у Пряничній майстерні «Юрашки», шоколад у крамничці «Леополіс» і у Майстерні шоколаду, свічки та печиво у Свічковій мануфактурі…

Львів відкриє перед вами безліч можливих тематичних екскурсій, серед яких:

Підземелля Львова;

Австрійський Львів;

Сім чудес Львова;

Містика та легенди Львова;

Храми Львова;

Княжий Львів;

Львів зі смаком кави;

Романтичний Львів.

А прогулянка вечірнім містом назавжди стане одним з найяскравіших спогадів.

Другого дня ми вирушимо до Жовкви, Крехова і Страдча.

422Королівське місто-фортеця Жовква відкриє Вам величезну кількість архітектурних пам’яток 17-18 століть. Мандрівка «ідеальним» містом доби Ренесансу розпочнеться від дерев’яної церкви Св. Трійці з унікальним різьбленим іконостасом. Далі, рухаючись вимощеними ще у королівські часи тротуарами, відвідаєте величний собор-усипальницю Св. Лаврентія, де поховано представників трьох могутніх середньовічних родів: Жолкевських, Собеських та Даниловичів; церкву Різдва Христового, де, за переказами, відбулося хрещення Богдана Хмельницького; потужну оборонну синагогу,яка є однією найбільших у Європі, ну і, звичайно, королівський замок з вражаючими оборонними укріпленнями.

10970317_23f22dc6З Жовкви ми вирушимо до Крехівського чоловічого монастиря. Поряд з монастирем, серед надзвичайно мальовничих пагорбів у буковому лісі, вип’ємо води з цілющого джерела та відвідаємо печери двох ченців – Йоїла і Сільвестра. Побачимо збудовані ними дві каплиці: Святої Покрови та Святих апостолів Петра і Павла.

А завершимо ми подорож в унікальному Страдчі. Атмосфера спокою, гармонії і краси робить святу Страдецьку Гору відомим відпустовим місцем як в Україні, так і за її межами; вона займає особливе місце серед християнських святинь.

324395_800x600_49759769Найстарішою частиною пам’ятки є унікальний печерний монастирський комплекс (ХІ-ХІІІ ст.). з якого можна довідатися, як виглядало первісне подвижницьке монаше життя. Під час перебування в Страдчі можна пройтися Хресною Дорогою, якій Папа Римський Пій ХІ в 1936р. надав статус Єрусалимської, тобто участь в Страдецькій Хресній Дорозі прирівнюється за своїми ласками і заслугами до участі в Єрусалимському Хресному Ході, яким колись ходив Ісус Христос.

 

Вартість туру:

680 грн/особа для дорослих
565 грн/особа для дітей

У вартість входить:

Транспортне обслуговування;
Проживання;
Супровід гіда;
Екскурсійне обслуговування;
Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
Страхування.